Kütahya Porselen Sofraların “Şeklini” Değiştiriyor

Kütahya Porselen’in Aliza Bone Yemek Takımı, kare formuyla masaların şıklığını modernize ediyor. Aliza Bone Yemek Takımı, zarif sunumlar için gereken her şeyi bulunduruyor.

Dünyada porselen üretiminde lider konumda bulunan Kütahya Porselen ürün çeşitliliği anlamında, oluşturduğu form ve dekor zenginliği ile sektöründe farklılıklara imza atıyor. Her yıl tek ürün bazında yüzden fazla form, otellerin kullanımına yönelik olarak ise en az iki yeni koleksiyon ve 1.000’e yakın desen üretmektedir. Bünyesindeki AR-GE ve ÜR-GE birimiyle kalitesini sürekli en yükseğe taşıyan Kütahya Porselen, dinamik yapısı, değişime ve gelişime açık yönetim anlayışı, modern ve inovatif yaklaşımıyla alanında öncü konumda bulunuyor.

Sosluktan çorbalığa…

Sofralardaki zarafetin değişmeyen yüzü Kütahya Porselen, Aliza Bone Yemek Takımı ile şıklığı yeniden tanımlıyor. Kare formuyla sunumları daha da modern hale getiren takım, kahve fincanından peçeteliğe, sosluktan çorbalığa kadar tam 85 parçadan oluşuyor. Aliza Bone Yemek Takımı, içinde bulundurduğu ürünlerle kalabalık yemekler için işlevsel çözümler de sunuyor.

Başarılı çalışmalara imza atıyor

Bugüne kadar sayısız başarılara imza atan Kütahya Porselen TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile üretim yapıyor. 8. Tüketici Hakları Ödülü Tüketici Memnuniyetini İlke edinen firma ödülü, 10. Tüketici Hakları Ödülü Tüketici Memnuniyetini İlke edinen firma ödülü, TSE Kalite Ödülü (2004) Ulusal Kalite Ödülü Büyük Ölçekli Kuruluşlar 2007 Başarı Ödülü, Superbrands Türkiye’nin Seçilmiş Markaları 2004, TSE Türk Standardlarına Uygunluk Belgesi (TS 10850/29.04.2004), TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim
Sistemi Belgesi ISO 14001:2004, Çevre Sistem Belgesi gibi başarılara sahiptir.

Yurt dışından yoğun ilgi görüyor 

Avrupa Birliği ülkelerinin yanı sıra ABD, Kanada, Japonya gibi dev pazarlara da ürün sunuyor. Türkiye’de 43 mağazası, corner mağaza modeli ve www.porselensepeti.com ile ülke genelinde 6 bin noktada tüketiciyle buluşan Kütahya Porselen, yalnızca porselen yemek takımlarıyla değil, porselen obje ve sofra tasarım aksesuarları ile de müşteri odaklı çalışmalarını ürünlerine yansıtıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir