Little Caesars Türkiye 15’inci Yılını Ödüllerle Kutluyor

Türkiye’deki 15’inci yılını kutlayan pizzanın lezzet devi Little Caesars, ödül aldı, hediyeler dağıttı. ABD’de, 20’den fazla ülke arasından “2012 Yılı En Mükemmel Operasyon Ödülü”nü alan Little Caesars Türkiye, 15’inci yılında pizzaseverleri hediyeye boğdu. Aralarında BMW 116i otomobilin de bulunduğu binlerce hediye, Little Caesars müşterilerinin oldu.

Pizza dünyasında eşsiz lezzeti, zengin menüsü ve gerçekleştirdiği ilklerle öne çıkan Little Caesars, Türkiye’deki 15’inci yılı kutlamalarında da fark oluşturdu. Tüm dünyada 5 kıtada, 20’den fazla ülkede 3.500’ü aşkın restoranı ile yarım asrı aşkın süredir pizzaseverlere eşsiz lezzetler sunan Little Caesars, Çelebi Holding çatısı altında faaliyetlerini yürüttüğü Türkiye’deki 15’inci yılında da ödül aldı, hediyeler dağıttı.

Önce mükemmellik ödülünü aldı

5 kıtada 20’den fazla ülke ve 3.500 restoran arasında yapılan yarışmada Kanada ile finale kalan Little Caesars Türkiye, ABD’de gerçekleştirilen çapraz denetlemeler sonucunda birinci seçilerek, ülke kategorisinde “2012 Yılı En Mükemmel Operasyon” ödülünü kazandı. Başarılarını ödüllerle taçlandırma geleneğini sürdüren Little Caesars Türkiye, kazandığı “2012 Yılı En Mükemmel Operasyon” ödülünü, Orlando’da düzenlenen törenle Little Caesars Başkanı Dave Scrivano’nun elinden aldı.

Sonra binlerce hediye dağıttı

Little Caesars Türkiye, 15’inci Yıl kutlamaları çerçevesinde düzenlediği çekilişle, binlerce müşterisine hediyeler dağıttı. Kampanya dahilinde Little Caesars müşterilerine 25 TL ve katları her alışveriş için çekiliş hakkı ve bir de kazı kazan kartları verildi. Milli Piyango İdaresi izni ile düzenlenen ve toplam 33.423 kişinin katıldığı Little Caesars 15’inci Yıl Kampanyası çekilişi noter huzurunda çekildi. Little Caesars Türkiye’nin hediye yağmuru içerisinde bulunan; 1 Adet BMW 116i, 5 çifte Güney Afrika seyahati, 3 çifte Barselona seyahati, 3 çifte Paris seyahati, 10 adet ipad 2, 12 adet Sony Playstation Vita ve 12 adet Play Station 3, çekilişle talihlilerini buldu.

“Müdavimi olduğum lezzet, bana BMW kazandırdı”

Kampanyanın büyük ödülü olan BMW 116i otomobil, özel bir hastanede çalışan Neslihan Atay’ın oldu. Little Caesars Türkiye Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen törenle talihli Little Caesars müşterilerine ödülleri verilirken, Atay da yaptığı konuşma ile teşekkürlerini dile getirdi. Başta Nefis Kenar olmak üzere tüm Little Caesars pizza ve ürün çeşitlerini beğenerek tükettiğini belirten Neslihan Atay, “Ben lezzeti için Little Caesars’ı tercih ediyordum. Ama müdavimi olduğum bu lezzet, bana bir de BMW kazandırdı” diyerek mutluluğunu belirtti.

Little Caesars 15’inci Yıl kampanyası boyunca dağıtılan 150.000 adet şifre kartında yer alan yan ürün hediyeler de anında müşterilerle buluştu.

“15. Yıl onurunu, müşterilerimiz ile paylaştık”

Little Caesars Türkiye’nin 15’inci yılına, gerek restoran sayısı ve gerekse ciro açısından % 100’lere ulaşan büyüme ile girdiğine dikkat çeken Little Caesars Genel Müdürü Hüseyin Genç, “Little Caesars Türkiye olarak başarılarımızın ödüllerle tescili geleneğini sürdürüyoruz. Bu yıl da ülke kategorisinde ‘2012 Yılı En Mükemmel Operasyon’ ödülünü aldık. Little Caesars Türkiye, hem sunduğu eşsiz lezzetleri ile pizzaseverlerin büyük beğenisini topluyor, hem de gerçekleştirdiği birçok ilkle pizza ve fast food sektörüne dünya ölçeğinde öncülük ediyor. Büyük başarılarla girdiğimiz 15’inci yılımızın gurur ve onurunu, düzenlediğimiz bu kampanyayla müşterilerimizle paylaştık” dedi. Little Caesars Türkiye’nin 15’inci yılında da özellikle yeni franchise’lerle büyümesine devam edeceğini belirten Hüseyin Genç, “Halen bulunduğumuz İstanbul, İzmir, Ankara, Kocaeli ve Bursa’nın yanı sıra Konya Bolu, Çorlu, Denizli, Edirne, Eskişehir, İzmit, Kayseri, Konya, Lüleburgaz, Manisa, Sakarya, Tekirdağ, Yalova başta olmak üzere yeni illerle birlikte, eşsiz Little Caesars lezzetlerini tüm Türkiye’ye taşımayı planlıyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir