Melih Yetiş Bentour Reisen Ailesi’ne katıldı

Bentour Reisen A.Ş’de yeni Kontrat, Yield, Rezervasyon Departmanlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine 40 yılı aşkın turizm tecrübesine sahip olan Melih Yetiş getirildi.


40 yılı aşkın turizm deneyimine sahip olan Melih Yetiş, 5 Haziran itibariyle Bentour Reisen A.Ş’nin Kontrat, Yield, Rezervasyon Departmanlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine getirildi. Son olarak Touristalia’nın Genel Müdürlüğünü yapan Yetiş, yeni göreviyle Türkiye’deki tur operatörü Bentour Reisen’in Product portföyünün yanı sıra Rezervasyon ile Contracting & Yield sorumluluğunu üstlenecek.

Kadir Uğur: “Uzmanlığına güveniyoruz”

Melih Yetiş sayesinde Bentour Reisen, tur operatörlüğü sektöründe 40 yılı aşkın bir deneyime sahip olan ve bunun 17 yılını TUI bünyesinde geçiren ve 2015 yılına kadar Product, Contracting & Business Development (İş Geliştirme) Ticari Koordinatörlüğü görevini yürüten bir uzmanı bünyesine kattı.

Bentour Reisen Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Uğur, yeni yöneticinin katılışını açıklarken: “Melih Yetiş ile turizm alanındaki en deneyimli yöneticilerden birini bünyemize katmış olduk. Sürekli değişen pazar gereksinimleri ortamında kurumsal büyüme amacıyla product kısmını daha da şekillendirme ve süreçlerimizi optimize etme konusunda kendisinin uzmanlığına güveniyoruz.” ifadelerini kullandı.

#bentourreisen #melihyetiş #product #kadiruğur #atama #kontratyieldrezervasyondepartmanlarındansorumlugenelmüdüryardımcısı #turizm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir