Anasayfa » Gündem » Mercedes-Benz Türk müşterileri ile Antalya’da buluştu

Mercedes-Benz Türk müşterileri ile Antalya’da buluştu

Şehirlerarası yolcu taşımacılığında pazar lideri olan Mercedes-Benz Türk, Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen otobüs filo müşterileri ile 8 Kasım Cuma günü Antalya’da bir araya geldi.

Türkiye’de yıllardır şehirlerarası yolcu taşımacılığında pazar lideri olan Mercedes-Benz Türk, Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen otobüs filo müşterileri ile Antalya’da bir araya geldi. Büyük filolara sahip önemli müşterileri ve yetkili bayi Satış Sonrası Hizmetler yöneticilerinin de katılımı ile 8 Kasım Cuma günü gerçekleştirilen birliktelikte Mercedes-Benz Türk Satış ve Satış Sonrası Hizmetleri ekibi, müşterilere yönelik aktiviteleri ve sektördeki gelişmeler hakkında katılımcıları bilgilendirdi ve değerlendirilmek üzere müşterilerin talep ve beklentileri hakkında bilgiler toplandı.

UZMAN EĞİTMEN EŞLİĞİNDE ARAÇ TANITIMI

Toplantı sırasında Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler ekibinin pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, ticari araçların Avrupa’da Daimler’in yol yardım ve yetkili servis hizmetlerinden faydalanmasını ve uygun faturalama koşulları sağlayan Service Card uygulamaları ile Mercedes-Benz 2. El Otobüs Şirketi Busstore ve orijinal yedek parça kullanımının önemi ile orijinal ve orijinal olmayan yedek parça farkları paylaşılarak bu konuda farkındalık oluşturulmaya çalışıldı. Toplantın ikinci bölümünde katılımcılara Travego ve Tourismo otobüsleri başında uzman eğitmen eşliğinde araç tanıtım ve ekonomik sürüş hakkında bilgiler verildi. Katılımcıların tüm sorularına cevap bulduğu açık hava aktivitesi esnasında orijinal ve orijinal olmayan yedek parçalar da sergilendi ve aralarındaki farklar katılımcılara anlatıldı.

İnceleyin

Türkiye’nin simge oteli 30. yılını kutluyor!

Dünyanın en köklü ve lüks otel gruplarından Kempinski markası yönetiminde misafirlerini ağırlayan Çırağan Palace Kempinski ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz