Modaslan Yarım Asırdır ‘Tecrübe ve Kalitenin Ölçüsü’ Olmayı Sürdürüyor

Kurulduğu günden bu yana iş kıyafetlerindeki vizyonu ile kurumsal personel kıyafeti eksikliğinin giderilmesini hedefleyen Modaslan, gerçekleştirdiği yatırımlarla her dönem rakiplerinin bir adım önünde.

Modaslan, kurulduğu günden bu yana iş kıyafetlerindeki vizyonu ile pek çok kurumun markalaşma sürecini çok olumlu etkiledi. 80 ana ürün ve yüzlerce model ile üretimini konfeksiyona dönüştürebilmek için güçlü bir altyapı hazırladı. Kurumsal personel kıyafeti eksikliğinin giderilmesi hedefi ile yatırımlar yaparak sektördeki rakipsiz konumunu aldı.

57 Yıllık Tecrübe, Sabrın Zaferi
Tecrübe; zamanla, sabırla ve hevesle kazanılır ilkesinden hareketle sektöründe lider kılan tecrübeyi edinmek için Modaslan, 1955’ten bugüne aynı sabır ve hevesle çalışıyor. 1991 yılında şimdiki ismini alarak markalaşan Modaslan’da “işini mükemmel yapma” anlayışı, her çalışan tarafından özenle korunan en değerli ilke olarak sürüyor. Kurumsal kıyafetlerin iş dünyasında henüz yok denecek kadar az olduğu yıllarda ve ortamda kendisine uzak hedefler koyan Modaslan, o günden beri bu hedefe kararlılıkla, tecrübelerinden öğrendiği derslerle ve çok çalışarak yürüyor.

Modaslan; üretim kalitesi ve özel kurumsal yetenekleri sayesinde edindiği uluslar arası deneyimleri yatırıma dönüştürürken, Türkiye’nin en önemli şirketlerine stil kazandırmaya  devam ediyor. Sektörün en zor adımlarını ilk atan olma cesaretini de, sektörü ileriye taşıyan olma gücünü de, sektörünün vizyonunu değiştiren olma bilgisini de 57 yıllık tecrübesinden alıyor.

80 Ana Ürün Grubu
Kurumsal kıyafetlerin iş dünyasında henüz yok denecek kadar az olduğu yıllarda ve ortamda kendisine uzak hedefler koyan Modaslan, o günden beri bu hedefe kararlılıkla, tecrübelerinden öğrendiği derslerle ve çok çalışarak yürüyor. Üretim kalitesi ve özel kurumsal yetenekleri sayesinde edindiği uluslararası deneyimleri yatırıma dönüştürürken, Türkiye’nin en önemli şirketlerine de stil kazandırmaya devam ediyor.

Modaslan, kurulduğu günden bu yana iş kıyafetlerindeki vizyonu ile pek çok kurumun markalaşma sürecini çok olumlu  etkiledi. 80 ana ürün ve yüzlerce model ile üretimini konfeksiyona dönüştürebilmek için güçlü bir altyapı hazırladı. Kurumsal personel kıyafeti eksikliğinin giderilmesi hedefi ile yatırımlar yaparak sektördeki rakipsiz konumunu aldı. “İşini mükemmel yapma” anlayışı, her çalışan tarafından özenle korunan en değerli ilke olarak sürüyor.

Yeni Bölge Müdürlükleriyle Genişleyen Hizmet Yelpazesi
2002 yılında Antalya’da Akdeniz Bölge Müdürlüğü’nü, 2009 yılında da Ankara İç Anadolu Bölge Müdürlüğü’nü kurarak hizmet yelpazesini genişletti. Dünya standartlarındaki pek çok makineyi üretim parkuruna kattı; kaliteli mamul, doğru ürün, doğru kalıp, satış sonrası etkin hizmet, süreklilik ve gününde mal teslimi ilkelerine her zaman sadık kaldı. Kendini durmadan geliştirerek, işletme ve markalara uygun modeller üretebilen ve bu konuda danışmanlık yapabilen bir kurum haline geldi. Bugün firmanın portföyünü; oteller ve restoranlar, alışveriş merkezleri, fabrikalar, hastaneler güvenlik şirketleri, hizmet ve ulaştırma şirketleri gibi çok sayıda çalışanı olan işyerleri oluşturuyor.

5 bin metrekarelik kapalı alanında 20 bin teslimat kapasitesiyle üretim yapan firma, yurt içi ve yurt dışı pazarlama ağını genişletmek için uluslararası düzeyde stratejiler belirliyor. Modaslan, özel tekniği ve özgün dropu ile kişiye özel çalışmalarına kesintisiz devam ediyor.

Sektöre Sunduğu Hizmetler

– Firmaların konseptlerine uygun model ve tasarım çalışmaları
– Kişiye özel gömlek ve takım elbise tasarımı ve dikimi (Houte Couture)
– Numune hazırlama
– Desen ve nakış çalışmaları
– Aksesuar temini
– Ölçü alma
– Satış sonrası destek hizmeti
– Danışmanlık
– Ar-Ge çalışmaları

Başlıca Ürün Bölümleri

– Odalar Bölümü
– Ön Büro
– Consierge
– Müşteri İlişkileri
– Kat Hizmetleri
– Yiyecek & İçecek
– Servis
– Mutfak
– Güvenlik
– Teknik
– Sağlık Kulübü
– Yönetim İdare

Güçlü Referans Listesi

– JW Marriott Bakü Azerbaycan
– Holiday Inn Bakü Airport Azerbaycan
– Kempinski Badamdar Bakü Azerbaycan
– Mövenpick Ramallah Israil
– Ceylan Intercontinental
– The Marmara İstanbul
– Four Seasons Sultanahmet Otel
– Four Seasons Atikpaşa
– Dedeman Oteller Grubu
– Divan Oteller Grubu
– Çırağan Palace Kempiski
– Grand Hyatt Otel
– Park Hyatt Otel
– Crown Plaza (Bursa-İzmir)
– Swiss Efes Otel (İzmir)
– JW Mariıot Ankara
– Calısta Delux (Antalya)
– Mardan Palace (Antalya)
– Susesi (Antalya)
– Merit Hotel
– Angel’s Peninsula (Marmaris)
– Club Yazıcı Turban
– Özdilek Alışveriş Merkezleri
– Almira Hotel
– Hilton Hotel (Bursa )
– Çelikpalas Hotel
– Tofaş A.Ş
– Kafkas Pastaneleri (Bursa)

                                                                                                                                                                           

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir