Nescafé® Milano Profesyonel Kullanım için Özel Olarak Geliştirildi

Nestlé®’nin ev dışı tüketim iş birimi Nestlé Professional® tarafından özel olarak geliştirilen Kafe Tarzı İçecek Programı, işletmecilere kazanç, müşterilere eşsiz bir kahve keyfi sunuyor.

Dünyanın önemli yiyecek içecek firması Nestlé®’nin ev dışı tüketim iş birimi Nestlé Professional® tarafından geliştirilen içecek programı Nescafé® Milano, benzersiz teknolojisiyle gıda ve kafe işletmecileri için mükemmel bir çözüm sunuyor. Kahve tutkunlarının tercih ettiği tüm lezzetleri kusursuz ve hızlı bir şekilde hazırlayan Nescafé® Milano, “Nestlé Professional ®” tarafından sağlanan eğitim ve teknik destek ile işletmelerin ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde karşılıyor. Nestle Professional®, kahve tutkunlarının en çok tercih ettiği marka olan Nescafé® için benzersiz bir içecek programı geliştirdi.

Başta kafeler olmak üzere, gıda hizmet sektörü için özel olarak tasarlanan Nescafé® Milano, tüm kahve çeşitlerini mükemmel ve pratik bir şekilde hazırlıyor. Nestlé®’nin üstün kaliteli ürünleri, patentli makine teknolojisi ve çekici satış noktası malzemeleriyle kusursuz bir hizmet sunan Nescafé® Milano, işletmecilerin ihtiyaçlarını herhangi bir ek operasyon zorluğu getirmeksizin karşılamak üzere geliştirildi. Nescafé® Milano, latte, macchiato, cappuccino, espresso, mocha gibi ürün çeşitliliği ve her zevke uygun içecek özelliğiyle farklı beğenilere sahip müşterilere eşsiz bir kahve deneyimi sunuyor.

Dünyanın En İyi Baristaları İlham Verdi
Nescafé® Milano geliştirilirken, dünyanın en iyi baristalarına(kahve hazırlama uzmanı) başvuruldu ve en mükemmel tasarıma ulaşıldı. Ayrıca Nestlé®’nin ev dışı tüketim kanallarına özel bir iş birimi olan Nestlé Professional®, işletmeciler için ‘eğitim’, ‘teknik’ ve ‘makine’ desteği vererek müşteri memnuniyetini sürekli olarak garanti ediyor.

Nescafé® Milano içecek programını işletmeciler için cazip kılan ayrıcalıkları şunlar: Özel İçecek Destek Programı: Nescafé® Milano uzmanları, rutin bakım ziyaretleri ve kontrollerle sürekli teknik destek sağlıyor. Ayrıca ticari ve pazarlama desteği veriliyor. Barista programı ile işletme personeline özel içecekler, kahveler arasındaki farklar, aromalı şurupların eklenmesi veya buzlu içecek hazırlanması gibi konularda gereken her şeyi öğretiyor.

Sistem: Barista uzmanlığı gerektiren içecekleri bile tek bir tuşa dokunarak hazırlayabilmek için tasarlandı. Artık mükemmel bir latte hazırlamak sadece 35 sn.

Yüksek Kaliteli Ürünler ve Patentli Teknoloji: Patentli makine teknolojisi, işletmecilere hız, verimlilik, kalite ve kolaylık sağlıyor. Çekirdekten bardağa üstün kaliteli kahve, süt ve bir bardakta sadece 90 kalori içeren yoğun çikolata, her fincanda leziz bir deneyime dönüşüyor.

Geleneksel Kahve Makinelerinden Yüzde 75 Hızlı Nescafé® Milano’nun üstün makine özellikleri ise şunlar:
– Otomatik çekirdek kahve makinelerinden yüzde 30, geleneksel makinelerden yüzde 75 daha hızlı
– Benzersiz içecek tutarlılığı ile her zaman aynı lezzet seviyesi
– Kurulum, temizlik ve operasyonel kolaylık, gıda güvenliğine en uygun dizayn
– Çok düşük bakım maliyetleri, atıksız ve verimli ekonomik kullanım
– Çoklu program seçimi

Türkiye’de Daha Fazla Tüketiciyle Buluşacak

Nescafé® Milano’nun tüketicileriyle ilk buluştuğu nokta olan Bufette by Nescafé® Milano, İstanbul Torium AVM’de hizmete girdi. Benzersiz ürünleri, etkileyici tasarımı ve Nestlé kalitesiyle Bufette by Nescafé Milano, müşterilerin beğenisini kazandı.
Kafe, restoran, otel gibi işletmeler için cazip fırsatlar ve müşteri memnuniyeti sunan Nescafé® Milano içecek programı,
Türkiye genelinde işletmelere kahve konusunda çözüm ortağı olarak büyümeyi hedefliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir