NG Güral Sapanca’da ailece sömestir keyfi

Yaklaşan sömestir tatili için NG Güral Sapanca Wellness & Convention’da avantajlarla dolu bir dünyanın kapıları aralanıyor.

Hazırladığı sürprizlerle çocuklara eğlenceli anlar yaşatacak olan NG Güral Sapanca, sömestir dönemini kapsayan 3 gecelik konaklamalarda %20 indirim fırsatı sunuyor.

NG Güral Sapanca Wellness& Convention, sömestir tatilini sürprizleriyle renklendiriyor. Ailece keyifli tatilin adresi olan NG Güral Sapanca, bu döneme özel avantajlarıyla dikkat çekiyor.

NG Güral Sapanca, sömestir dönemini kapsayan 3 gecelik konaklamalarda %20 indirim fırsatı sunuyor. Böylece misafirler, NG Güral Sapanca’nın muhteşem doğasında, daha özel fiyatlarla ailece konaklayabiliyor.

SÖMESTİRE ÖZEL PROGRAM

Kayak severler için Kartepe’ye ücretsiz servisin bulunduğu NG Güral Sapanca’da, çocuklar için de eğlenceli aktiviteler yer alacak. Çocuklar, otelin içinde yer alan Sincap Kulüp’te her gün  düzenlenen oyunlar ve gösterilerle unutamayacakları anlar yaşayacak. Ayrıca sömestir dönemine özel olarak Gardenya Restoran’da burger ve pizza günleri; Farina Restoran’da ise mini pide ve sucuk ekmek günleri yapılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir