Pegasus’tan Plus üyelerine “Uç Uç Günleri” ile avantajlı fiyatlar

Türkiye’nin en uygun fiyatlı havayolu şirketi Pegasus Hava Yolları’ndan 1-2 Kasım’da biletinizi alın, 1 Aralık 2012 – 31 Mart 2013 tarihleri arasında yurt içinde dilediğiniz destinasyona %30 indirimle uçun.

İstanbul, 1 Kasım 2012 – Her geçen gün misafirlerini yeni destinasyonlarla tanıştıran ve sunduğu ekonomik fiyatlarla herkesin uçmasını sağlayan Pegasus, her ayın ilk Perşembe günü belirlenen hatlarda “Uç Uç Günleri” ile Kasım ayında da şaşırtıcı fırsatlar sunmaya devam ediyor.

KASIM AYI UÇ UÇ GÜNLERİ 1-2 KASIM!

Uç Uç Günleri kapsamında 1-2 Kasım’da www.flypgs.com’dan bilet alan Pegasus Plus üyeleri, 1 Aralık 2012 – 31 Mart 2013 tarihleri arasında Pegasus’un misafirlerine sunduğu yurt içi destinasyonlardan dilediklerine toplam ücret üzerinden %30 indirimle uçma fırsatını yakalıyor.

Bu ayki Uç Uç Günleri’ni yakalamak için; Pegasus internet sitesi www.flypgs.com, hızlı Pegasus misafirlerini bekliyor!

PEGASUS PLUS’A HEMEN ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN

Pegasus internet sitesi www.flypgs.com ve mobil internet sitesi mobile.flypgs.com adresinden, 18 yaşını doldurmuş herkes hiçbir ücret ödemeden Pegasus Plus üyesi olabilir. 2-18 yaş arasındaki Pegasus misafirleri ise 18 yaşından büyük bir ana üyenin hesabı üzerinden bağlı üyelik oluşturarak programa dahil olabilirler.

Pegasus Plus üyeleri, üyeliğin akitif oluş tarihinden 1 ay öncesine kadar olan, gerçekleştirilmiş uçuşlarından geriye dönük puan kazanabilirler.  Üyeler, üyeliklerinin aktif olduğu süre içerisinde gerçekleşmiş olması koşulu ile ise geriye dönük 6 aylık periyotta gerçekleştirdikleri uçuşların puanlarını işleyebilir. Geriye dönük puan işleme Pegasus çağrı merkezi ve internet sitesinden üyelik girişi yaparak gerçekleştirebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir