Sansendo,marka gücü ve imajında iddialı

Sansendo, her geçen gün gelişen marka gücü ve imajına inanarak, yenilik, birikim ve farklılıklarını sektörde açık ara farkla ortaya koyuyor.

Gıda sektöründe modern ve model anlayışıyla farklı bir vizyon oluşturan Sansendo, gıda/perakende sektöründeki başarılı hizmet garantisini kazanca dönüştürmek sektörde önemli bir marka olma fırsatı veriyor.

Ataköy Marina Park’ta yer alan Sansendo’da mekanın ayrıcalığı ve lezzetleri rekabet ortamında farkını ortaya koyuyor.  Türkiye’deki Café & Restaurant anlayışına yeni bir soluk getiren Sansendo, dünyanın en seçkin ve bilindik tatlarını kendi tarzı ile lezzet şölenine dönüştürüyor. Üstelik Sansendo, içinde barındırdığı Delicatessen, Patissiere ve Butcher bölümleri ile hizmet veriyor.

Sansendo, başarı grafiğini her geçen gün daha da üst seviyeye taşıyarak, kısa zamanda hizmet sektöründe öncü isimler arasında yer alıyor.

Sansendo’nun temel amaçlarının hedef alındığı, değerlerinin doğru yöntemlerle yönetildiği ve başarıların ilke edinildiği alanlardaki başarılarını takip edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir