Ramazan’da Dilek Pastaneleri’nde İftar ve Fasıl Bir Arada

Pastane-Café-Restaurant formatını Türkiye’de ilk kez hayata geçiren Dilek Pastaneleri Ramazan boyunca her akşam canlı fasıl eşliğinde bu aya özel değişmeyen tatları ve sürpriz lezzetleri sizler için buluşturuyor.

İstanbul genelindeki 17 şubesinde dünya mutfağından seçkin lezzetlerle hizmet veren Dilek Pastaneleri, Ramazan ayı boyunca misafirlerine geleneksel Osmanlı ve Türk mutfağından hünkar beğendi, islim kebabı ve orman kebabı gibi özel yemeklerin de yer aldığı muhteşem lezzetlerden oluşan bir menü sunuyor.

Dilek Pastaneleri eşsiz lezzetlerini Ramazan’a özel canlı fasıl dinletisiyle de birleştirerek misafirlerine unutulmaz bir iftar ziyafeti sunuyor.

Ramazan sofralarının keyfini yaşamak isteyenler için özel olarak hazırlanan güllaç, baklava ve şöbiyet gibi Ramazan tatlılarının yanı sıra Dilek’e özgü kazandibi, profiterol ve yaş pastaların da aralarında bulunduğu bine yakın tatlı çeşidiyle Ramazan’da canınızın çektiği tüm lezzetler ve birbirinden farklı sürprizler Dilek Pastaneleri’nde sizleri bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir