Saklıcennet Yeni Yüzüyle Etiler’de

Saklıcennet, yenilenen organizasyon yapısı, ürün karması ve mağazacılık konseptiyle simdi de Etiler’de.

Tema’nın kırsal kalkınma projeleri kapsamında kurulan Temarı şirketi bünyesinde yer alan Saklıcennet markasının aynı zamanda, Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeli, ilk ve tek yapı market zinciri Tekzen’in grup şirketleri arasında yer aldığı belirtiliyor.

10. yılında organizasyon yapısı, ürün karması ve mağazacılık konseptiyle bir dizi yeniliğe giden Saklıcennet’in artık yenilenen ve büyüyen yüzüyle Merter’den sonra Etiler Akatlar’da da 100 m2’lik alanda hizmet verdiği bildiriliyor. Saklıcennet’in “Sözünüzü balla keseceğim; eğer müsaitseniz, kâh peynir, kâh zeytinyağı olup, sofranıza geleceğim” alt  metniyle organik ve doğal ürünlerini meraklılarına sunduğu belirtiliyor.

Organik bal üretimi ile baslayan deneyimlerinin devamında, organik zeytinyağı, bakliyat, kapari, salça, nar eksisi, ev yapımı marmelatlar, kompostolar, kuru
bitkiler, baharatlar ve saf zeytinyağlı sabunlar gibi farklı birçok organik ürünün Saklıcennet yelpazesindeki seçeneklerden sadece bazıları olduğu aktarılıyor. Mağazada, özel bakım ürünleri, kokular, kremler gibi organik cilt-vücut bakım ürünlerinin de satışa sunulduğu bildiriliyor. Temarı şirketi bünyesindeki IMBROZ Organik Saanen Keçi Çiftliği’nde beslenen keçilerin sütlerinden elde edilen organik süt, organik peynir ve organik diğer süt ürünlerinin de burada satışa sunulduğu belirtiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir