Caffè Nero’dan Glutensiz Ürünler

“Milano’nun batısındaki en iyi kahveci” unvanına sahip Caffè Nero, çölyak hastaları için glutensiz lezzetler üretmeye basladı.

Caramelatte, Chai Latte, Caffè Latte ve Limonlu Muffin, glutensiz içerikleriyle tam bir keyif yaşatıyor. Glutensiz ürünlerini geliştirmeye devam edecek olan Caffè Nero, yapacağı yeniliklerle kahve tutkunlarının karsısına çıkmaya devam edecek.

ÇÖLYAK HASTALARINA ÖZEL
“Milano’nun batısındaki en iyi kahveci” unvanına sahip Caffè Nero, glutensiz ürünleriyle artık herkesin damak tadına hitap ediyor. Caffè Nero’nun klasiklesmis
ürünleri, gluten içermeden hazırlanarak çölyak hastalarının beğenisine sunuluyor. Caffè Nero’nun glutensiz içeriğe sahip ürünlerinin basında Caramelatte geliyor. Karamel tadının espressoyla bir araya gelmesinden oluşan
Caramelatte keyfini, artık çölyak hastaları da yaşayabilecek.

Bunun yanında kahve severlerin vazgeçilmezi Caffè Latte ve tarçın severlerin favorisi Chai Latte de artık glutensiz olarak hazırlanabiliyor. Yiyecekler arasında ise özel geliştirilen Limonlu Muffin çölyak hastaları için glutensiz un kullanılarak sunuluyor. Reçeteleri değerlendirmeye devam eden Caffè Nero, glutensiz tatlarına yenilerini eklemeyi ve çölyak hastalarını lezzet ile buluşturmayı sürdürecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir