Stil sahibi yaz sofralarında Bonna sunumları

Bu yaz stil sahibi ve özgün sofralarda buluşanlar için birbirinden eşsiz koleksiyonlar sunan Premium porselen markası Bonna, yazın coşkusunu sofra sunumlarına taşıyor.


Türkiye’nin tek %100 HoReCa markası Bonna, sofralara yaz esintileriyle dolu birbirinden eşsiz koleksiyonlar sunuyor. Bonna, tüm görkemiyle sofra sunumuna özgünlük katarken, yazın keyif veren havasını en iyi şekilde yansıtıyor.

Göz alıcılığı doğallıkta sunumlar

Düşlerin ilham veren atmosferi ile ufuk çizgisini anımsatan Bonna’nın yeni dijital koleksiyonu FIUM, yaza en çok yakışanlar arasında yer alıyor.  Şafak yıldızının geceyi uğurlarken sabahı karşıladığı anın görkemini, dijital baskı sanatıyla desenlerine yansıtan FIUM, göz alıcı renk oyunlarıyla masalarınıza hem tanıdık bir his hem de yeni bir stil katıyor.  FIUM ile bu yaz özenli tarifler, günümüz doğallığında bir sunuma kavuşuyor.

Doğadan ilham alan sofralar

Doğadan ilham alınan renklerle ışık kırılımının göz alıcı güzelliğini yansıtan Bonna Snell serisi, Doğa Ana’nın göz rengini bu yaz sofralarına taşıyor. Zarif dokunuşlarla benzersiz hâle gelen sunumları doku ve desenleriyle süsleyen Snell, ışık kırılmasını temsil eden çizgisel geçişleri ile toprağın eserini birleştiriyor.  Lezzetin doğayla özgürce buluşacağı Snell, bu yazın favorileri arasında yerini alıyor.

Beyazın saflığıyla güzelleşen sunumlar

Bonna, DNA Paris Design Awards 2022’de ödül alan koleksiyonlarından olan Halo ise bembeyaz görüntüsüyle yaz sofralarına ferahlık katıyor. Özel işçiliği, özgün tasarımı ve kaliteli materyalleri öne çıkan Halo, kalabalık masalarının en çok tercih edilenlerinden. Halo ile bu yaz benzersiz tarifleri sade ve şık sunumla buluşmasını sağlayacak.

Mavi ve beyazın muhteşem uyumu

Bonna Bluewave ve Viento koleksiyonları, mavi ve beyazın muhteşem uyumuyla sofraları süslüyor. Denizin dalgasından ve gökyüzünün mavisinden ilham alan Bluewave, zarif şıklığıyla yaz sohbetlerine keyif katıyor. Her biri elle tek tek çizilmiş̧ Akdeniz mavisi desenlerle bezeli Viento ise, sofralara adeta lezzete davet eden nefis kokular taşıyor. Portekiz kaldırımlarının özgün dokusunu zeminine yansıtan Viento Koleksiyonu ile hiç̧ bitmesin istediğiniz yaz mevsimi porselende sonsuza dek sürüyor.

#bonna #yaz #2023 #porselen #premium #DNAParisDesignAwards2022 #horeca #hotelrestaurantcafe

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir