Türk Hava Yolları, bir kez daha Eyüp Sabri Tuncer’i tercih etti!

 

Türkiye’nin ilk ve en köklü havacılık kurumu Türk Hava Yolları, Türkiye’nin köklü ve saygın kolonya üreticisi Eyüp Sabri Tuncer’in ürünlerini tercih etmeye devam ediyor.

Türk Hava Yolları tarafından açılan ihale sonucu Eyüp Sabri Tuncer’in Gizli Bahçe Okyanus Ferahlığı Su Bazlı Oda Spreyi uçak içlerinde tüketici ile buluşacak. Böylelikle uçuşlarda hoş kokulu bir atmosfer sağlanacak. THY kısa süre önce uçaklarında misafirlerine Eyüp Sabri Tuncer’in EST1923 markalı kolonyalarını ikram etmeye başlamıştı.

Gizli Bahçe Okyanus Ferahlığı Oda Spreyi, su bazlı olması ve yanmazlık özelliğiyle Türk Hava Yolları’nın tercihinde öne çıktı. Eyüp Sabri Tuncer marka çatısı altıda üretilen Gizli Bahçe aynı zamanda, ortamlarda soluduğumuz havaya sağlık getiren ve ferahlık sağlayan özel bir formüle sahip.

Neticelenen ihale sonucunda 60.000 adet Gizli Bahçe, tüm THY uçuşlarında kabinlerdeki yerini Eylül ayından itibaren almaya başlayacak.

“THY İLE İŞBİRLİĞİ BİZİM İÇİN SON DERECE ÖNEMLİDİR”

Eyüp Sabri Tuncer Yönetim Kurulu Başkan Vekili H. Engin Tuncer, THY ile yaptıkları işbirliği hakkında şöyle konuşuyor: “THY, Türkiye’nin ulusal havayolu şirketi olarak ülkemizin bayrağını dünyanın dört bir yanında başarıyla temsil etmekte olan gururumuzdur. Böyle bir şirketin misafirlerine ikram ve hizmette Eyüp Sabri Tuncer ürünlerini seçmiş olması bizim için çok değerlidir. Uluslararası oyunculardan biri olmayı hedefleyen şirketimiz için Türk Hava Yolları ile kolonya ürün grubunda başlattığımız işbirliği, hem yerli hem yabancı üst düzey bir müşteri portföyüne ulaşmada bizim için son derece önemlidir. Bu nedenle önümüzdeki yıllarda işbirliğimizi daha da pekiştireceğimize inanıyorum. Her geçen gün yenilenen ileri üretim teknolojisi ve inovatif uzman kadrosuyla geliştirilmiş ürünler sunan Eyüp Sabri Tuncer olarak bunun için sunduğumuz hizmetin kalitesini sürekli artırmak ve sektörümüzde ilklere imza atan şirket olmaya devam etmek için aralıksız çalışıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir