Nişantaşı’nda Bir Fransız Esintisi: Patisserie de Pera

Patisserie de Pera, artık sadece Pera Palace Hotel, Jumeirah’da değil, Nişantaşı Brandroom mağazasının içindeki özel alanında da sizlerle buluşuyor.

Pera Palace Hotel Jumeirah’nın, bir İstanbul klasiği olan Fransız pastanesi Patisserie de Pera, özel pastaları, el yapımı çikolataları, makaronları ve daha pek çok lezzetiyle Nişantaşı Brandroom mağazasında misafirlerini ağırlamaya başladı.

Fransız Pastacılık Geleneği 

Fransız pastacılık geleneğini yıllardır devam ettiren Patisserie de Pera, artık sadece Pera Palace Hotel, Jumeirah’da değil, Nişantaşı Brandroom mağazasının içindeki özel alanında da sizlerle buluşuyor. Rengarenk makaronları, baştan çıkartan görünümleriyle kekleri, kurabiyeleri, sandviçleri ve ev yapımı limonatalarıyla Patisserie de Pera; sabah işe gitmeden önce, öğle aralarındaki tatlı kaçamaklarınızda ya da iş çıkışlarınızda, özlediğiniz tatları beğeninize sunuyor. Mis gibi kokan bir fincan kahve ile davetkar bir dilim kekin hoş sohbetlerinize eşlik edeceği pastanede, Pera Palace Hotel, Jumeirah farkı ile müşterileri bambaşka bir deneyim bekliyor.

Düğün, Yıldönümü, Doğum Günlerine Özel Hizmet 

Pazartesi – Cumartesi günleri dahil, her gün 10.00-20.00, Pazar günleri 12.00-20.00 saatleri arasında hizmet veren Patisserie de Pera, Nişantaşı, bu benzersiz lezzetleri sevdiklerinizle de paylaşmanız için 2 gün öncesinden vereceğiniz siparişlerinizle, düğün, yıldönümü, doğumgünü gibi özel günlerinizde de, size en özel lezzetleri sunuyor. Ayrıca, Eylül ayı sonuna kadar her gün 18.00 – 20.00 saatleri arasında alacağınız tüm pasta ve sandviçlerde % 50 indirim imkanı sizleri bekliyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir