Vitello ’dan klasik ve moderni harmanlayan tasarımlar

Vitello Garden Concept , modern ve klasik çizgilerin harmanlandığı özgün tasarımlarını üst düzey teknolojileri ile hayata geçiriyor.

Başterziler Group 60 yıl önce manifaturacılıkla başladığı ticaret hayatında bugün, Vitello markası ile ürettiği mobilyaların yanı sıra imalatı Uzakdoğu’da yapılan Vitello Garden Concept bahçe mobilyalarını 15 ülkeye ihraç ediyor. Vitello; Ege, Akdeniz, Marmara bölgelerinde başlattığı Garden Concept bayileşme sürecini ilerleterek tüm Türkiye bölgelerinde Garden Concept Showroomlarıyla ayrıcalığını gösteriyor. 2010 yılında kurulan Vitello Garden Concept, modern ve klasik çizgilerin harmanlandığı özgün tasarımlarını, birçok ülkede kabul görmüş markaların üretim tesislerinin üst düzey teknolojisini kullanarak hayata geçiriyor.

SAĞLAM, FONKSİYONEL VE ERGONOMİK
Vitello markası ile iç ve dış pazarda önemli başarılara imza atan Başterziler Group Yönetim Kurulu Üyesi Emre Başterzi, “Sağlam, fonksiyonel, ergonomik, kaliteli ve ekonomik şartların hepsini birden sağlayan bir marka oluşturmak için çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Hedefimiz, mobilya sektöründeki  gelişmeleri yakından takip edip bunları ürünlerimize yansıtmak, yüksek ürün ve hizmet kalitesini rekabetçi fiyatlarla sunarak, tüketicilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır” şeklinde konuşuyor.

İç piyasadaki başarılarını yurt dışı fuarları ile dış piyasaya da aktardıklarını dile getiren Başterzi, Vitello’nun bahçe ve dış mekan mobilyaları ürün yelpazesinde masa takımları, sandalyeler, oturma grupları, masalar, şezlonglar, şemsiyeler ve çeşitli aksesuarların da yer aldığı bilgisini paylaşıyor.

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK SHOWROOMUNA SAHİP
Kuruluşundan itibaren yenilikçi ve kaliteden ödün vermeyen çizgisiyle büyüme sürecini devam ettiren Vitello, İzmir’deki mevcut 30 bin m2 mobilya fabrika alanına 10 bin m2 ek kapalı alan inşa ederek Türkiye’nin en büyük Garden Concept Showroomu ile müşterilerine hizmet veriyor. Vitello Garden Concept ürünleri tüm Ege, Marmara, Akdeniz Bölgeleri’nin ardından, Türkiye’nin tüm bölgelerinde artan mağazalaşmayla satışa sunuluyor. Bunun yanı sıra Vitello Garden Concept’in Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ciddi bir pazar payı bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir