Yenilenen Polat Palandöken’den MÄMÄBLOOM etkinliği

Polat Palandöken’de, iyi yaşam platformu Live to Bloom ve ayurvedik ve sade yaşam platformu MÄMÄCEY’in ortak küratörlüğünde, WINGS ana sponsorluğunda düzenlenen MÄMÄBLOOM etkinliği gerçekleşti.


9-11 Ocak tarihleri arasında dağ yaşantısı deneyimini iyi yaşam pratikleri ile buluşturan yepyeni Polat Palandöken ev sahipliğinde, iyi olma halini bulma yolculuğunda farkındalık oluşturan, bilgilendiren ve ilham veren iyi yaşam platformu Live to Bloom ve ayurvedik, iyi ve sade yaşam platformu MÄMÄCEY’in ortak küratörlüğünde, Wings ana sponsorluğunda ve iyi yaşam tutkunu davetlilerin katılımıyla MÄMÄBLOOM etkinliği gerçekleşti.

Michelin 2024’ün en genç şefinden ödüllü lezzetler

3 gün boyunca süren özel etkinliğin ilk günü, 2024 Michelin Genç Şef ödülü sahibi The Red Baloon’un Head Şefi, Şef Ulaş Durmaz’ın özel olarak hazırladığı vegan ve glütensiz öğlen yemeği menüsü ile başladı. Ardından, IIN bütünsel beslenme ve sağlık koçu Egemen Erden ile “The Body’s Wisdom” etkinliği MÄMÄCEY’in kurucusu IIN bütünsel beslenme ve sağlık koçu, Chopra Ayurveda eğitmeni Ceylan Sel Sohtorik ve Live to Bloom’un kurucusu Ceren Ceylan Ertaç moderatörlüğünde gerçekleşti. The Studio Polat Palandöken’de ünlü yoga eğitmeni Chris Chavez ve deneyimli yoga eğitmenleri Ray Rizzo ve Zeynep Gürsoy, nefes ve farkındalık koçu Raquel Habib’in katılımıyla açılış seremonisi takip etti. Açılış, Raquel Habib’in somatik nefes pratiği ile devam etti. Gün, Polat Palandöken’in içinde yer alan MOMO Après-ski’de düzenlenen akşam yemeği ile sonlandı.

MÄMÄBLOOM etkinliğine katılan isimler arasında; Pelin Çutakyan, Selin Persentili, Merve Kotil, Sanem Gök, Serra Türker, Hande Tokmak Akgerman, Ayşe Bakır, Hande Taviloğlu,  Melissa Assa, Simge Kamacı, Eda Süzer Altan, Göksemin Gökalp Özdemir, Nilay Yalçınkaya, Zeynep Atmaca, Betül Avcı, Billur Saatçi, Eda Zamanpur ve Ece Zaim yer aldı.

Yoga, yürüyüş, müzik

İkinci gün ünlü yoga eğitmeni Chris Chavez’in yoga seansı ile başladı. Yoga pratiği sonrasında MÄMÄCEY tarafından hazırlanan Ayurvedik kahvaltı sonrası Ceylan Sel Sohtorik MÄMÄCEY markasının kuruluş amacını ve Ayurvedik ritüelleri, Ceren Ceylan Ertaç moderatörlüğünde anlattı. Yoga eğitmeni Ray Rizzo rehberliğinde bilinçli farkındalığın pratik edildiği bir dağ yürüyüşüne çıkıldı. MOMO Après-ski’de Gizem K’nın müzikleri ile gerçekleşen “Happiness Hour” ile gün sonlandırdı. Üç gün süren özel etkinlik, yoga eğitmeni Zeynep Gürsoy’un yoga pratiği ile sona erdi.

#PolatPalandöken  #LivetoBloom #MÄMÄCEY #WINGS #MÄMÄBLOOM #etkinlik #palandöken #kışturizmi #kayak

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir