Anasayfa » Yeni Mekan » Bigchefs, Sabiha Gökçen Dış Hatlar Teminali’nde Açıldı
Bigchefs

Bigchefs, Sabiha Gökçen Dış Hatlar Teminali’nde Açıldı

Enfes lezzetleri ve eşsiz sunumları ile artık Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde yerini alan BigChefs, sıcak atmosferi, güler yüzlü ekibi ve ayrıcalıklı sunumları ile yolculuklarınızda lezzetli başlangıçlar yapmak için misafirlerine kapılarını açtı.

Bulunduğu tüm lokasyonlarda damakta iz bırakan lezzetleri ile vazgeçilmez buluşma noktası olan BigChefs Sabiha Gökçen Havalimanı şubesi, dünyanın farklı yerlerinde de eşsizliğini sürdüreceğine dair yeşil ışık yakıyor. Geleneksel tatların modern sunumu ile birleştiği mevsimine uygun eşsiz lezzetleri 7’den 70’e herkesin damak zevkine uyum sağlıyor.

Yurt dışı şubelerine ilk olarak Orta Doğu’da körfez ülkeleriyle başlangıç yapan BigChefs, Suudi Arabistan ve son olarak Kuveyt’i de şubeleri arasına kattı. BigChefs, Türkiye ile dünya ülkelerinin geçiş noktası olan Sabiha Gökçen Havalimanın’da  43. Şubesiyle hizmet vermeyi sürdürüyor.

 10. yılını kutluyor

2017 yılı ile 10. yılını kutlayan BigChefs, yenilenen yüzü ile Sabiha Gökçen Dış Hatlar şubesi içerisinde Big Market’i açarak bir ilki daha gerçekleştiriyor ve artık evlerinizde yer almaya hazırlanıyor. Yolculuklarınızın başlangıcında BigChefs ekibi tarafından özel olarak reçetelendirilen eşsiz lezzetlerinin tadını çıkartırken, Big Market’ta yer alan BigChefs etiketli ürünleri keşfetmeye doyamayacaksınız. Evinizde rahatça kullanabileceğiniz, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz, kullanışlı olduğu kadar bir o kadar şık, BigChefs etiketli ürünlerine Sabiha Gökçen Dış Hatlar BigChefs’ten kolayca sahip olabilirsiniz.

#SabihaGökçenHavalimanıDışHatlarTerminali #BigChefs #Big Market

İnceleyin

Butik otel rüzgarı dindi 3 yıldızlı cazibe sürüyor

Bu yılın 9 aylık döneminde otel yatırımlarındaki artış hafif de olsa devam ederken, yatırımcıların ağırlıklı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir