Anasayfa » Gündem » Ukraynalı turizmciler Kayseri ve Kapadokya’da!

Ukraynalı turizmciler Kayseri ve Kapadokya’da!

Spread the love

Türkiye Otelciler Birliği’nin (TÜROB) Türk turizminin çeşitlendirilmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanması çalışmaları kapsamında, İstanbul’un yanı sıra Kayseri/Kapadokya ortak destinasyon çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Potansiyel görülen ülkeler arasında başı çeken Ukrayna’ya yönelik tanıtım çalışmaları da devam ediyor. TÜROB tarafından Ukrayna’nın Kiev, Harkiv, Sumy, Rivne ve Chernivtsy şehirlerinden davet edilen üst düzey seyahat acentelerinin yöneticileri Kayseri ve Kapadokya’da ağırlandı.

Sadece deniz-kum-güneş değil!

Katılımcılar 4 gün boyunca Kayseri ve Kapadokya’nın tarihi ve doğal turistik alanlarını gezerken, Kayseri’nin başta kış turizmi olmak üzere turizm olanaklarını Büyükşehir Belediyesi Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’tan dinledi. Organizasyona TÜROB üyeleri, Radisson Blu Hotel Kayseri ve DoubleTree by Hilton Hotel Avanos Cappadocia destek verirken, söz konusu proje ile yılda 1.3 milyon turist ile en büyük turizm pazarlarımız arasında yer alan ve ağırlıklı deniz-kum-güneş için gelen Ukraynalı turistler için farklı tatil seçeneklerinin de tanıtılması amaçlanıyor.

İnceleyin

Ulaştırma Bakanı otelcilerle telekonferansta buluştu… İşte detaylar…

Spread the loveUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye Otelciler Birliği yönetimi ile bir araya ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz