Anasayfa » Ürün » Yenilenen yüzüyle Maratem hijyende hizmet farkını yaşatıyor

Yenilenen yüzüyle Maratem hijyende hizmet farkını yaşatıyor

Yenilenen yüzü ve sloganıyla ‘Hijyende hizmet farkı’ diyen Maratem;  kişisel temizlik ve hijyen, genel temizlik ve bakım, oda temizliği ve hijyeni, mutfak hijyeni, çamaşır hijyeni ve su şartlandırma kategorilerindeki ürünleri ile işletmelere komple çözümler sunuyor.

Yenilenen yüzüyle Maratem, Eczacıbaşı kalite ve güvencesiyle üretilen ürünlerini müşterileri ile buluştururken sunduğu satış sonrası hizmet ile de bir işletmenin hijyen konusundaki tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Eczacıbaşı Profesyonel, Maratem markalı endüstriyel temizlik ürünleri ile işletmelerin temizlik ve hijyen ihtiyaçlarına çözümler sunuyor. Ürünlerin kalitesinin yanı sıra satış sırasında ve sonrasında kullanıcılarının yanında olan Maratem, profesyonellerle birebir iletişim kurarak sorunlara anında çözümler üretiyor.

“Hijyende hizmet farkı” bilinciyle yoluna devam eden Maratem, portföyünde bulunan tüm ambalajlarının yüzünü yeniledi. Ambalajın tek yüzünde bulunan ürün etiketlerini çift yüz olacak şekilde revize eden ve ön yüze kullanım alanını anlatan görsel ekleyen Maratem, ürünlerin kullanıcılar tarafından daha anlaşılır olmasını amaçlıyor. Alt kategori renklerini yenileyerek ürün ambalajlarında kategori rengine uygun etiket ve kapak kullanımına başlayan Maratem kazandığı yeni yüz ile daha prestijli bir noktaya ulaşmayı hedefliyor.

HİJYENDE HİZMET FARKINI ORTAYA KOYAN ÜRÜNLER

Otel, restoran, cafe, ofis, fabrika, sağlık kuruluşları ve eğitim kurumları olmak üzere pek çok sektöre hizmet veren Maratem; Persona Kişisel Temizlik ve Hijyen, Purina Genel Temizlik ve Bakım, Rumina Oda Temizliği ve Hijyeni, Culina Mutfak Hijyeni, Linela Çamaşır Hijyeni ve Hydra Su Şartlandırma kategorilerindeki ürünleriyle ‘Hijyende hizmet farkını ortaya koyuyor.

Persona Kişisel Temizlik ve Hijyen kategorisinde yer alan sıvı el sabunu, köpük el sabunu, dezenfektanlı el sabunu, el dezenfektanı, saç ve vücut şampuanı ürünleri ile hijyen standartlarını yükseltiyor.

Purina Genel Temizlik ve Bakım kategorisinde işletmelerin tüm hijyen ihtiyaçlarına geniş ürün portföyü ile cevap veren Maratem, çok amaçlı temizlik ürünleri, saniter alan ürünleri, çamaşır ve oda parfümleri, hijyenik ürünler ve dezenfektanlar, zemin cilaları, kir, cila ve yağ sökücüler, halı temizlik ürünleri ve özel ürünler ile kalıcı hijyen çözümleri sunuyor.

Rumina Oda Temizliği ve Hijyeni kategorisindeki ürünleri ile otel odalarının temizlik ve hijyenini sağlarken ürün tüketimi ve maliyetlerinin rahatlıkla kontrol edilebilmesine yardımcı oluyor. İşletmeler etkin ve konsantre formüller ile kalıcı ve uzun süreli sonuçlar elde edebiliyor.

Culina Mutfak Hijyeni kategorisindeki ürünler ile enerji tasarrufu sağlayarak mutfak maliyetlerini kontrol altına alıyor. Mutfak hijyeni kategorisinde yer alan bulaşık deterjanları, parlatıcılar, kireç çözücüler, yardımcı bulaşık yıkama maddeleri, yağ sökücüler, hijyenik ürünler ve dezenfektanlar ile kontrollü ve kalıcı hijyeni işletmelerin mutfaklarına taşıyor.

Linela Çamaşır Hijyeni kategorisindeki geniş ürün portföyüyle profesyonel çamaşırhanelerin yüksek hijyen standartlarına ulaşmasını sağlıyor. Standartların üzerinde performans sergileyen fosfatsız ve çevreye dost ürünler ile çamaşırları yıpratmadan zor lekeleri gideriyor.

Hydra Su Şartlandırma kategorisindeki havuz kimyasalları ve kazan – kule kimyasalları ile işletmelere özel çözümler sunuyor. Havuz kimyasallarında dezenfektanlar, pH düzenleyiciler ve özel ürünler, kazan ve kule kimyasallarında kazan, soğutma ve ters ozmos kimyasalları, biyositler ve yardımcı kimyasallar, temizleyiciler ve jeotermal ürünler olmak üzere geniş ürün portföyüyle su şartlandırma konusunda işletmelerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.

EĞİTİM, DENETİM, DANIŞMANLIK HİZMETLERİ DE VERİYOR

Endüstriyel temizlik ürünleri pazarında ürünlerinin yanı sıra sektöre yön verme misyonuyla da hareket eden Eczacıbaşı Profesyonel, EP Akademi ekibi ile işletmelere eğitim, denetim ve danışmanlık hizmetleri veriyor. EP Akademi, müşterilerin karşılaştığı sorunlara etkin, hızlı ve doğru bir şekilde çözümler üretmekte yardımcı olurken Eczacıbaşı güvencesiyle yüksek standartta temizlik ve hijyen seviyesinin sağlanması için de yönlendirmeler yapıyor. 3 yılda 20 farklı uzmanlık alanında yaklaşık 6500 profesyonele eğitim imkânı sağlayan EP Akademi, işletmelere özel sunduğu eğitim ve danışmanlık programları ile profesyonellerin yüzde 100 memnuniyetini hedef alıyor.

İnceleyin

Le Meridien Bodrum Beach Resort mayısta açılıyor

Dünyanın en büyük otel zincirlerinden Marriott Grubu’nun kişiye özel mükemmel hizmet ve konforlu yaşam alanları ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz