Asya ve Avrupa’nın düğünleri Murtaza Kalender’e emanet!

Uluslararası Düğün Profesyonelleri Derneği (IADWP)’nin Avrupa ve Asya’dan sorumlu tek yetkilisi Murtaza Kalender! Bu yeni atamayla birlikte dünya düğün planlayıcılarının Asya ve Avrupa Destinasyonları Türkiye’den yönetilip yönlendirilecek.

Dünya çapında, neredeyse 200 milyar dolarlık düğün bütçesi olan global ölçekteki düğün planlayıcılarının Avrupa ve Asya’dan sorumlu tek yetkilisi olarak bir Türk turizmcisi olan Murtaza Kalender atandı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan TravelShop Genel Müdürü Murtaza Kalender, “Öncelikle beni bu göreve layık gören IADWP Yönetim Kurulu Başkanı Kitzia Morales’e teşekkür ederim. Bu görevde, ülkemizi ve turizm camiamızı en iyi şekilde temsil ederek, 200 milyar dolara yakın bütçesi olan destinasyon düğünleri sektöründen Türkiye’nin de hak ettiği payı alması için elimden gelen tüm çabayı sarf edeceğim. “ ifadesinde bulundu. Türkiye’nin çok ideal bir düğün destinasyonu olmasına karşın mevcut pastadan yeteri kadar pay alamadığını belirten Kalender, “Türkiye’deki turizmci paydaşlarımız ve STK’larla yan yana gelerek ve pazar payımızı büyüterek pandemi sonrası en iyi yere geleceğime inancım tamdır. Görev kapsamım sadece Türkiye’den ibaret olmayıp, Asya ve Avrupa kıtalarından da sorumluyum. Her ülkede yeni bölge sorumluları atayarak IADWP’nin gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyorum.” dedi.

“IADWP’nin 2021 yıllık etkinliğini Türkiye’de yapmayı planlıyoruz”

Önümüzdeki yıl IADWP’nin yıllık etkinliğini Türkiye’de yapmayı planladıklarını ve çalışmaların devam ettiğini ifade eden Kalender, “Ayrıca 19 Ağustos 2020 Çarşamba günü uluslararası düğün planlayıcılarıyla birlikte Zoom uygulaması üzerinden bir online toplantı düzenleyeceğiz. Bu toplantıya katılmak isteyen meslektaşlarımız aşağıda bağlantı linkinden kaydolarak bizlere katılabilirler. https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZEpdeutrDssG916jvyVP5SWLBAxhmOoRskY  Beni destekleyen tüm meslektaşlarıma saygı ve sevgilerimi iletiyorum.” dedi.

#UluslararasıDüğünProfesyonelleriDerneği #IADWP #destinasyondüğünü #düğünturizmi #travelshopmurtazakalender

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir