Anasayfa » Gastro Güncel » GTD Heyeti’nden Bakan Ersoy ve Nadir Alparslan’a ‘Başkent Ziyareti’

GTD Heyeti’nden Bakan Ersoy ve Nadir Alparslan’a ‘Başkent Ziyareti’

Gastronomi Turizmi Derneği (GTD), Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy ve Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan’ı Ankara’daki makamlarında ziyaret etti.

GTD Başkanı Gürkan Boztepe’nin yanı sıra GTD Başkan Yardımcısı Koraltan Saygın, Genel Sekreter Levent Eren, YK Üyesi Önder Dinler, GTD Kahramanmaraş Başkanı Sami Kervancıoğlu, GTD Çevre Komitesi Başkanı Doç. Dr. Efsun Dindar, GTD Bilim Kurulu Üyesi Dr. Nur Undey, GTD Trabzon Başkanı ve Çevre Doğa Komitesi Üyesi Ahmet Sait Tütünci ve MUGAFED (Mutfak ve Gastronomi Aşçılar Federasyon) Başkanı Salih Güney’in de hazır bulunduğu ziyarette Türkiye turizminde 2023 hedefleri masaya yatırıldı. Türkiye’nin gastronomi haritasının oluşturulmasına yönelik çalışmaların desteklenmesinin kararlaştırıldığı buluşmada GTD Pandemi Raporu konusu hakkında bakana detaylı bilgiler aktarıldı. Türk Kültürü ve Turizmi çalışmalarında yaşanan olumlu gelişmelerin artarak devam etmesi temennisinde bulunulduğu ziyarette Bakan Ersoy, gastronomi turizminin ülke için önemine değinen açıklamalarda bulundu.

#gastronomiturizmiderneği #gtd #kültürveturizmbakanıziyaret #gastronomiturizmi #gastronomi

İnceleyin

YOFest’21 haziranda başlıyor

Uluslararası otel zinciri YOTEL’in 7 ülke ve 13 şehirde faaliyet gösteren 18 otelin 10’unda YOFest’21 ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz