Anasayfa » Etkinlik » Barilla lezzet ailesinin yeni üyelerine yoğun ilgi

Barilla lezzet ailesinin yeni üyelerine yoğun ilgi

Dünyanın lider makarna üreticisi Barilla, bu yıl 24-25 Kasım tarihleri arasında düzenlenen turizm sektörünün önemli buluşmalarından ‘Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nin sponsorları arasında yer aldı. Şef Foltran’ın Barilla ailesinin yeni üyeleri Collezione serisinden Trofie ve Selezione Oro Chef serisinden Tortiglioni kesme makarnaları ile hazırladığı özel menü katılımcılardan büyük ilgi gördü

 Çalışmalarını “Sizin için iyi, gezegen için iyi” mottosuyla sürdüren Barilla, ulusal ve uluslararası seyahat endüstrisi aktörlerini 2011 yılından itibaren “Turizmin Geleceği, Geleceğin Turizmi” ana başlığı altında ağırlayan Uluslararası Resort Turizm Kongresi’nin sponsorları arasında yer aldı.

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’nın ana konuşmacı olarak katıldığı organizasyonda, RTK Grubu Başkanı Thomas Bösl ve TUI Grubu Chief Executive Friedrich Joussen gibi uluslararası seyahat endüstrisi aktörleri ile önemli siyasiler de konuşmacı olarak yer aldı. Bu yıl 6’ncısı gerçekleştirilen kongrede, Türkiye’nin turizm sektöründe 2017 yılı stratejileri görüşüldü. 800’den fazla katılımcının yer aldığı sektörün önemli buluşmasında, dünyanın lider makarna üreticisi Barilla, kongre katılımcılarına özel ikram yaptı.

Barilla’nın Executive Chef’lerinden Fabio Foltran, etkinlikte Barilla’nın yeni lezzetlerinden olan Trofie ve Tortiglioni kesme makarnaları ile hazırladığı menüde “Pesto Genovese Soslu Kremalı Mantarlı Trofie Makarna” ve “Pesto Rosso Soslu Köz Patlıcanlı Tortiglioni Makarna”nın yanı sıra gerçekleştirdiği şovlarla katılımcıların hem gözüne hem midesine hitap etti.

etkinlik

#Barilla #LezzetAilesi #Lezzet #Aile #YeniÜyeler #Yeni #Üye #Yoğunİlgi #İlgi

 

İnceleyin

İtalyan lezzetlerini paket paket evlere servis ettiler!..

Haber: Hatice Ünal Bilen Gastronomi tutkusu yine sınır tanımadı. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen İtalyan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz