En Taze Ekmekler Lezzet Avcılarıyla Buluşuyor

Özsüt’ün konseptleri arasında yer alan “Özsüt Fırın”, en taze ekmekleri lezzet avcılarıyla buluşturuyor. Özsüt Fırın’ın ürün yelpazesinde dünya mutfağından ekmeklerin yanı sıra salata, omlet, sandviç, makarna ve pizza çeşitleri de bulunuyor.

Türkiye’nin 74 yıllık lezzet ustası Özsüt, şimdi de Özsüt Fırın ile taptaze ve sıcacık ekmek çeşitleri sunuyor. Menüsüyle dikkat çeken Özsüt Fırın için Özsüt’ün ekmek ustaları yurtdışında kapsamlı bir eğitim sürecinden geçtiler ve bu lezzetleri hazırlamak için yoğun bir çalışma yürüttüler. Özsüt’te yer alan şefler ise salata, omlet, sandviç, makarna ve pizza çeşitlerini büyük bir özenle seçerek en leziz tarifleri oluşturdular.

Özsüt Fırın’da ekmek çeşitleri 4 ana kategoride toplanıyor. Fransız ekmekleri, Alman ekmekleri, İtalyan ekmekleri ve Güney Afrika ekmekleri… Dünya mutfağından farklı ekmek kültürlerinin buluştuğu Özsüt Fırın’da ayrıca, şinitzel sandviçten queasadilla’ya, Fransız omletinden hellim salataya kadar birçok çeşidi de deneyebilirsiniz.

26 şubesi bulunan Özsüt Fırın, her öğünde yanınızda! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir