Levreğin tadına “Yelken” de varın

1989’da Yeşilköy’ de kurulan, 2003 yılından beri boğazın en önemli lezzet duraklarından biri olan ”YELKEN” yeni dekorasyonu, mönüsüne eklediği farklı levrek çeşitleri ile keyfinize keyif katacak.

Restaurant, lounge bar ve cafe konseptlerini aynı çatı altında buluşturan Yelken, Akdeniz mutfağından seçkin ve orijinal lezzetlerle keyifli, sakin bir ortamı bir arada isteyenlerin ortak tercihi olmaya devam ediyor. Modern dekorasyonu, etkileyici ambiyansı ve göz alıcı sunumları ve hazırladığı özel mönüsünde yepyeni bir deneyime bekliyor. Özel mahzeninde dünyanın en iyi şaraplarını sunan Yelken, geniş içki mönüsü ile keyfinize keyif katıyor.

Yelken,  sezonun en güzel levrekleri ile özel olarak hazırladığı mönüsünde başka hiçbir yerde bulamayacağınız lezzetlerle karşınıza çıkıyor. Karadeniz Buğlamadan, Terleme Levreğe kadar bir çok çeşidi mönüsüne ekleyen mekan farklılıklarıyla sizleri şaşırtmaya devam ediyor. Taze olarak getirilen balık ve sebzelerle, özenle seçilen malzemelerle yapılmış mezeleri hazırlayan mekanda, dünyaca ünlü şaraplarla kendinizi ve sevdiklerinizi şımartın.

Konfor ve rahatlığın ön planda olduğu dekorasyonu, ışıltılı İstanbul manzarası ve yemeği zevke dönüştüren menüsü ile Yelken; benzersiz bir atmosferde konuklarını Akdeniz’ e yelken açmaya davet ediyor.

Yelken; eşsiz atmosferi, leziz yemekleri, bir birinden özel şarapları ile sizleri bekliyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir