Doğuş Mistik Serisi ile Chai Latte Keyfi

Doğuş Çay latte tutkunlarını “Mistik” ile buluşturuyor.

Doğuş Çay Türkiye’de bir ilk olarak poşet çay formatında ürettiği “Mistik Chai” serisini latte tutkunlarının beğenisine sunuyor. Çay ile sütün mükemmel uyumunu bir araya getirerek enfes bir lezzet oluşturan “Doğuş Mistik Chai”; sonbahar mevsimine hızla yaklaştığımız yazın bu son günlerinde vücudunuzun yenilenmesi ve rahatlaması için de etkili olacak.

Yıllık 35 Bin Tonluk Üretim Kapasitesi
1985 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Doğuş Çay, ilk yatırımını çay sektöründe Doğuş Çay ile gerçekleştirdi; ilerleyen yıllarda şeker ve konserve faaliyetlerine de başlayarak yer aldığı sektörlerde hızlı bir yükseliş gösterdi. Doğuş Çay markası altında, dökme çay, poşet çay, yeşil çay, bitki ve meyve çayları mevcut. Buna ek olarak el değmeden üretilen Doğuş Şeker ve Doğuş Bahçe Domates Salçası, diğer ürün gruplarını oluşturuyor.
Özel sektörün en büyük firmaları arasında yer alan Doğuş Çay; üçü dünyanın en büyük çay fabrikaları olmak üzere, Rize’de 5 adet çay işleme ve Ordu’da 1 adet çay paketleme tesisleri ile yıllık 35 bin ton üretim kapasitesine sahip.

Türkiye’de İlk Kez “Mistik Chai” Serisi
Doğuş Çay; birbirinden farklı lezzetleri tüketicilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor. Özellikle latte tutkunlarını Türkiye’de ilk kez “Mistik Chai” serisi ile buluşturan Doğuş Çay; raflarda yerini aldı. Kökeni Hindistan’dan Himalaya’ya kadar uzanan; harika kokusu ve tadıyla ön plana çıkan Doğuş Mistik Chai serisi rahatlatıcı, vücudu yenileyici özelliğiyle de dikkat çekiyor. Fındıklı, çilekli ve muzlu çeşitlerinin içeriğinde yer alan karanfil ve zencefilin egzotik harmanı; yorgunluk, bitkinlik ve güçsüzlük sorunlarına karşı etkili bir çözüm sunuyor. Süt veya süt tozu ile içilmesi, hazırlanması tavsiye edilen “Doğuş Mistik Chai” serisi ürünlerini ister sıcak, ister soğuk olarak yudumlayabilir; günün her anını chai tea latte keyfine dönüştürebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir