My Passport® ile Yedeklemenizi Renklendirin

Veri kayıplarına karşı şık ortağınız yeni My Passport® her kullanıcıya uygun ince, taşınabilir bir sürücü sunuyor.

Birbirinden canlı beş renk ve yüksek kapasite seçeneği ile – 500GB, 750GB, 1TB ve 2TB – yeni My Passport® her kullanıcıya uygun ince, taşınabilir bir sürücü sunuyor. Dış yüzeyinin, çizik ve parmak izine dayanaklı olmasını sağlayan özel mühendislik teknolojisi ile My Passport 2TB’a kadar depolama sunuyor – 400.000 fotoğraf ya da 500.000 MP3 saklama olanağı.

Donanım Tabanlı Şifreleme ve Parola Koruması
Western Digital® Harici Ürünler Satış Müdürü Sibel Şen, “Yedekleme insanların genellikle yapmayı unuttuğu bir işlemdir. Bu yüzden biz teknolojimizde özel otomatik yedekleme yazılımına sahibiz. Bu yazılım, My Passport® sabit sürücülerin içine yerleştirildiği için kullanıcılar, artık hafızaya yüklenmek zorunda değil. Donanım tabanlı şifreleme ve parola koruması özellikleri ile kullanıcılar, anılarını tek bir yerde güvenle depolayabilirler. Verilerinizi harici disklerde yedeklemek günde 2 kez diş fırçalamak gibi bir zorunluluktur” dedi.

Ekonomik, Sağlam, Hızlı ve Güvenli
Finansal konulardan duygusal konulara kadar sizin için önemli her şeyi masaüstü ve ya dizüstü bilgisayarınızda depoladınız. Fakat tek bir sistem hatası, dökülen bir kahve, çalınan bir sırt çantası her şeyin kaybolmasına neden olabilir. CD ve DVD’lerin aksine, otomatik yedekleme çözümü sunan harici sabit sürücüler, yedekleme için ekonomik, sorunsuz, sağlam, hızlı ve güvenli bir yol sunar.

Fiyatlandırma ve Bulunabilirlik
My Passport sürücüler, 2 yıl sınırlı garantiye sahiptir ve www.wdstore.com adresindeki WD mağazası ile seçkin satıcı ve distribütörlerinde bulunabilir. Önerilen Perakende Satış Fiyatları: KDV Hariç ; 500GB- 125$, 750GB-149$, 1TB-179$ 2TB-339$. My Passport sabit sürücüleri için ek bilgilere http://www.wdc.com/en/products/external/portable adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir