Mychef QUICK iki kategoride ödül aldı

Sorcan Teknik Dan. Hiz. Tarafından Türkiye pazarına sokulan Mychef’in QUICK yüksek hızlı fırını, Gıda Tasarımı kategorisinde Bronz Delta, Ürün Tasarımı kategorisinde Red Dot ödüllerine layık görüldü.

15 Haziran’da Mychef ekibi, Barselona’daki Adi Ödülleri töreninde yeni Design for Food kategorisinde Mychef QUICK fırın için Bronz Delta ödülü aldı. Sadece beş gün sonra, 20 Haziran Pazartesi günü, Mychef QUICK’in Ürün Tasarımı kategorisinde Red Dot Ödülü kazandığı Almanya’nın Essen kentinde zafer tekrarlandı. Bu yıl 41. baskısını kutlayan Adi ödülleri, FAD Endüstriyel Tasarım Derneği tarafından veriliyor ve uluslararası düzeyde endüstriyel tasarımdaki mükemmelliği ödüllendiriyor.

Mychef QUICK, taze ve çekici tasarımı ve yenilikçi teknolojisi ile catering sektöründeki firmalar için başarılı bir çözüm sunuyor. Ürün, çeşitli hızlı pişirme işlemlerini gerçekleştirmenize olanak tanıyor ve renkli dokunmatik ekranı sayesinde 1.024 adede kadar yeni tarif kaydetme seçeneğinin yanı sıra 32 standart tarife kolay erişim sağlıyor. Mychef QUICK çeşitli ortamlara uyum sağlayan oldukça çekici renk seçenekleriyle de göze çarpıyor.

Almanya’da 1955 yılından beri verilen Red Dot Ödülleri, tasarım dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olarak biliniyor. Mayıs ayında kazanılmış olan iF Tasarım Ödülü’ne ek olarak bu iki yeni ödül sayesinde, QUICK’in sektörde rakipsiz bir hız ve pişirme kalitesi kombinasyonu sunduğu bir kez daha ortaya çıkıyor.

“QUICK’in gördüğü ilgi bizi gururlandırıyor”

Mychef’in ticari direktörü Jordi Muñoz, “QUICK’in gördüğü ilgi bizi gururlandırıyor” diyor ve ekliyor; “Fırının pişirme hızını %80’e kadar artırmasına ek olarak, hem endüstri uzmanları hem de kullanıcılar tasarıma olduğu kadar, kaliteli pişirme, enerji verimliliği ve kullanım kolaylığına da değer veriyor”. QUICK’in patates kızartmalı bir hamburgeri sadece iki buçuk dakika içinde hazırlayabildiğini ve diğer fırınlarınkinden %15’e kadar daha yüksek bir enerji verimliliğine sahip olduğunu örnek olarak gösteriyor.

Mychef Pazarlama Müdürü Gemma Masó, “QUICK’in sunduğu verimlilik ve karlılığın birleşimi, çekici estetiği ve sezgisel dokunmatik ekran kullanımı ile birlikte, giderek daha fazla bar, kafe, gıda kamyonu ve süpermarketin tercihi haline geldiği anlamına geliyor” diye özetliyor. Distform | Hakkında Mychef · 1991 yılında kurulan Distform, Mychef markası altında profesyonel mutfaklar için paslanmaz çelik mobilya, fırın ve vakumlu paketleyiciler üretmektedir. Yenilikçi, çevre dostu ürünleri, mükemmellik için sayısız uluslararası ödül kazanmıştır ve profesyonel mutfaklar için en iyi çözümleri sunmaktadır. Mychef markasının Türkiye yetkili distribütörü SORCAN Teknik Danışmanlık Hiz. Ltd. ŞTİ.’dir.

#SorcanTeknikDanışmanlıkHizmetleri #Mychef #QUICK #RedDotödülleri #gıda #tasarım #ödül

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir