Personel yönetiminde bir devrim: SteadyControl sistemi Türkiye’de

Yiyecek -içecek sektöründe hizmet kalitesi doğrudan temel personelinin çalışmalarına bağlıdır. Her misafirin hizmetten maksimum verimi almasını sağlamak için, ekip bir saat gibi çalışır ve her temas noktasında ilk siparişin alınmasından, hazır olan siparişin verilmesine kadar iş standartlarına uyularak, çalışanların verimliliğini artırmak gerekir. Bu sorunları çözmek için SteadyControl, personel kontrol ve yönetim sistemi net çözümdür. İş süreçlerini yeniden inşa etmeye, personel motivasyonu ve şirketin karını artırmaya yardımcı olacaktır.


Çalışan yönetimi için kapsamlı çözüm

SteadyControl sistemi, modern yönetim uygulamalarını, yapay zekayı ve en yeni ses ve video analiz teknolojilerini tek bir çözümde birleştirdi. Bu sistem HoReCa, perakende satışı, petrol istasyonları, otomotiv merkezleri ve diğer iş alanlarında kullanılır. SteadyControl ile sadece dijital bir çözüm değil, aynı zamanda her sektörde uzman desteği alırsınız. Sistem, Subway Rusya, Sushi Wok, Dodo Pizza, Rusya yanın diğer şirketleri, Çek Cumhuriyeti, Kazakistan, Belarus Cumhuriyeti ve Türkiye dahil olmak üzere personel yönetiminin standardı haline gelmiştir.

Sistem çalışan verimliliğini nasıl artırıyor?

SteadyControl, personel kontrol ve yönetim sistemi, sizin katılımınız olmadan her çalışanın, çalışmalarını günlük olarak analiz eder. Ses rozetleri, video kameralar ve mikrofonlar, yazar kasa yazılımı ve CRM ile entegrasyon ile personele bağlı tüm süreçleri kapsar. Yapay zekaya dayalı teknoloji, şirket standartlarının ihlallerini otomatik olarak tespit eder:

İş disiplini ve hilyen kuralları – çalışma programı, ürün imha düzeni, çalışanın dış görünüşü, ürünler ile çalışabilme, salon temizliği;

Kasa disiplini ve CRM- siparişin adisyona uygunluğu, promosyon ve puanlarla çalışma standartları, bonus kart teklifi, hırsızlık

Servis – hizmeti sıralaması, inisiyatif ve samimiyet, senaryolara uygunluk, çatışma durumlarının çözülmesi, vitrinlerin doluluğu;

Aktif satışlar – kombolar, ek soslar, içecekler vb. ürün teklifi sunar.

Sistemle çalışma sonucunda her garson, kasiyer veya barista hizmet ve çalışma standartlarına uyarak, misafirler ise kaliteli hizmet almakta ve işletmeci hizmetin maddi getirisini arttırmaktadır.

SteadyControl Yönetici Ortağı Dmitry Lebedenko

Pazar liderleri şimdiden SteadyControl’e geçti

Bugün, SteadyControl 5 ülkede 50.000’den fazla çalışanın yönetilmesine yardımcı olmaktadır. Teknoloji, farklı fiyat kategorilerinin kavramlarında ustalaşmıştır: fast- food zincirlerinden restoranlara ve premium kategorisindeki otellere kadar. Sistem, büyük bir Rus şirketi olan PizzaFabrika garsonlarının %99,5 verimliliğini elde etmeye ve satışları önemli ölçüde artırmaya yardımcı oldu. SteadyControl uzmanları, satış yöntemlerin seçilmesine yardımcı oldu ve bunun sonucunda şirket ek ürün satışlarda 13 kat artırdı.

Subway Russia’da SteadyControl sistemi, ağ genelinde yönetimin verimliliğini artırdı ve franchise sahipleri için çalışan yönetiminin yeni standardı haline geldi. Geçen yıl, Yönetim Şirketi, ülke genelindeki ortakları için SteadyControl sistemini birbirine bağlamak için bir ortak finansman projesi başlattı. Bu, Subway Rusya’nın ortaklarının gelirlerini artırmasına, markanın pazardaki konumunu güçlendirmesine ve her restorandaki hizmet standartlarını tek tip standartlara getirmesine olanak tanıyacak.

 

“Bugün temel önceliklerimiz — restoranlardaki müşteri deneyimini iyileştirmek ve franchise alanlarımızın karlılığını artırmaktır. Her partnerimizin etkinliği kanıtlanmış ve güvenilir bir personel yönetim aracına sahip olması bizim için önemliydi. Franchise uygulamasında, sisteme sahip restoranlar ortalama adisyonda %30 oranında büyüyor ve rekor gelir getiriyorlar. SteadyControl — hem bizim hem de franchise alanlarımız için başarılı bir yatırım projesidir ve ülke genelindeki Subway restoranlarında kaliteyi yönetmemize yardımcı olmaktadır.”, — Oleg Protopopov, Subway Rusya Geliştirme Direktörü.

Gürültü önleyici ses rozetleri
SteadyControl: dünya pazarındaki en
kompakt çözüm

Japon ve Pan-Asya mutfağı olan Sushi Wok’un uluslararası mağazalar zinciri, bir yıl önce personel kontrol ve yönetim sistemini bağladı. Zaten işin ilk ayında, şirket hem ana çalışanlarının hem de yönetim ekibinin verimliliğini 2 katına çıkardı. SteadyControl ile şubelerdeki gelir, sistemi olmayan şubelere kıyasla %8 arttı. Şimdi SteadyControl sisteminin üzerinde çalıştığı ağın üçte biri, en yüksek satışların yarısından fazlasını soslar ve içecek satışlarının %47’sini getiriyor.

Geçen yıl, SteadyControl Türkiye’de bir şube açtı. Bazı Türk şirketleri sisteme katılmış ve ileri personel yönetimi teknolojilerini kullanmaya başlamıştır. Rakiplerinin önüne geçmek, işletme gelirlerini artırmak ve pazardaki konumunu güçlendirmek için personel kontrol ve yönetim sisteminin sunumu için bir talep oluşturun.

 

 

 

#SteadyControl #personelkontrolveyönetimsistemi #yemeiçme #yapayzeka #restoran #subwayrusya

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir