The Marmara Bodrum’da yemek kursları başladı

The Marmara Bodrum, kendi mutfağının şefi olmak isteyenler için, şefler tarafından verilecek yemek kursları başladı.

Nisan ayına kadar sürecek kursta her hafta bir yemek yapımını öğrenmek, kurs sonunda mutfakta harikalar ortaya çıkaran bir ustaya dönüşmek mümkün.

The Marmara Bodrum’un usta şefleri bu kez hünerlerini öğretmek üzere mutfağa giriyor. 22 Aralık 2012 Cumartesi günü The Marmara Bodrum’da başlayan yemek kursları, içindeki şefi keşfetmek isteyenleri bekliyor.

“HERKES YEMEK YAPABİLİR”

Nisan ayına kadar her Cumartesi günü 14.00- 16.00 saatleri arasında düzenlenecek kurslarda her hafta bir yemeğin yapımı öğrenilecek. Yemek ve bir kadeh Vinkara şarap servisinin olacağı kursta, eğitmen şefler her hafta zeytinyağlı ve meze günleri, salata ve salata sosları, makarna ve makarna sosları, et yemekleri, etin ayıklanması, marinasyonu ve pişirme teknikleri gibi bir konsept belirleyecek. İlerleyen haftalarda kursiyerler de bu konseptin belirlenmesinde rol üstlenebilecek.

Kurs sonunda katılımcılara bir referans mektubu ve çeşitli hediyeler verilecek.

GALA YEMEĞİNDE KURSİYERLER HÜNERLERİNİ SERGİLEYECEK

The Marmara Bodrum’un yemek kursu ile ustalaşan kursiyerler, Nisan ayında hünerlerini düzenlenecek gala yemeğinde sergileyecek. Yemekte konuklara kursiyerlerin hazırladığı yemekler servis edilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir