The Ritz-Carlton, Bakü otelinde F1 heyecanını ikiye katlayacak

The Ritz-Carlton, Bakü, 28-30 Nisan tarihleri arasında F1 2023’ün dördüncü ayağının gerçekleştirileceği Azerbaycan Grand Prix’i özelinde hazırladığı paket ile F1’in heyecanını katlayacak.


The Ritz-Carlton, Bakü, F1 Azerbaycan Grand Prix’i için hazırladığı özel paket ile F1 tutkunlarının tüm beklentilerini karşılamak için gün sayıyor. “Ateş Ülkesi” Azerbaycan’ın büyüleyici kültürü ve misafirperverliğinde eşsiz bir yarış deneyimi yaşatacak olan otel; lüks konaklama, yenilikçi lezzetler ve sunacağı kültürel deneyimle F1 tutkunlarını unutulmaz bir keşif yolculuğuna çıkaracak. Bakü’yü yeni bir lüks standardıyla tanıştıran 33 katlı The Ritz-Carlton, Bakü, çoğu özel balkon ve teraslı 190 lüks odası ve suitiyle maceranın merkez üssüne dönüşerek, unutulmaz anların başrolünde yer alacak. Nefes kesici ışıltılı Hazar Denizi ve şehrin hareketli sokakları, anıların unutulmaz sahnelerine eşlik edecek.

Misafirler 13. kattan yarışa dahil olacak 

Konuklar için zarif bir dinlenme alanı olan ve otelin 13. katında yer alan Club Lounge, Club Level, tüm gün sunacağı ilham verici lezzetleriyle misafirlerin ihtiyacını karşılayacak. Yarışlar sırasında Club Lounge, F1’i kutlamak için bir eğlence merkezine dönüşecek. Konuklar canlı müzik eşliğinde yarış aracı simülatörünü deneyimleyebilecek, yarış kitlerini inceleyebilecek ve daha önce yarışlara ev sahipliği yapan ülkelere özel hazırlanmış kokteyllerin tadını çıkarabilecek.

Yarışlara iddialı tatlarıyla eşlik edecek

The Ritz-Carlton, Bakü’nün çoklu duyusal bir deneyim olarak gördüğü yemek, sadece mutfaklarıyla değil, Blind Tiger bar ve Tribeca restoranın çarpıcı tasarımlarıyla da büyüleyici zamanlara evrilecek. Muhteşem ambiyansı, özenli ve yenilikçi menüleri bir araya getiren cesur ve zarif mekanlar, yemek keyfini farklı bir boyuta taşıyacak. Doğu ve Batı’yı harmanlayan Ateş Ülkesi Azerbaycan’ın başkentinde yer alan The Ritz-Carlton Bakü, hareketli şehir merkezindeki müzeleri, konser ve restoran alternatifleriyle yarış sevenler için birçok alternatif sunacak.

#TheRitzCarltonBakü #F1 #AzerbaycanGrandPrix  #yarış #turizm #konaklama #azerbaycan #spor turizmi #spor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir