Anasayfa » Dosya Konusu » Çevreye duyarlı, teknolojik yıkama çözümleri Temel Makine’de

Çevreye duyarlı, teknolojik yıkama çözümleri Temel Makine’de

“Çamaşırhanede hizmet veren makinelerde, tekstil dostu, uzun ömürlü, düşük maliyetli, yüksek yıkama kalitesi sağlanmalıdır. Kirli tekstilin en iyi şekilde temizlenmesi için su + ısı + kimyasal + mekanik kuvvet gerekmektedir. Profesyonel makineler bu dört faktörü birleştirerek hijyenik ve ekonomik yıkama kalitesi elde edecektir.”

T urizm ve konaklama tesislerinde en önemli konular kalite, serviste özen ve maliyetler olmaktadır. Özellikle kısıtlı enerji kaynakları ve çevre faktörü göz önünde bulundurulduğunda işletmeci yatırım bedelini çok kısa sürede amorti ederken, yüksek hizmet kalitesi ve uzun tekstil ömrü sağlanacak, müşterilere verilen birinci kalite hizmetten de ödün verilmeyecektir. İleri teknoloji ürünü makinelerde, su ve enerji tasarrufu sağlanırken, tekstilde düşük nem oranı elde edilmektedir.

PROFESYONEL TEMİZLEME İÇİN; SU + ISI + KİMYASAL + MEKANİK KUVVET

Çamaşırhane işletme giderlerinde personel işgücü & enerji giderleri maliyetin %70’ini oluşturmaktadır. Tam otomatik, yüksek devirli, kullanımı kolay ve uzman personel gerektirmeyen profesyonel makineler ile yüksek verimli çamaşırhane kurulacaktır. Çamaşırhanede hizmet veren makinelerde, tekstil dostu, uzun ömürlü, düşük maliyetli, yüksek yıkama kalitesi sağlanmalıdır. Kirli tekstilin en iyi şekilde temizlenmesi için su + ısı + kimyasal + mekanik kuvvet gerekmektedir. Profesyonel makineler bu dört faktörü birleştirerek hijyenik ve ekonomik yıkama kalitesi elde edecektir.

“SU VE ENERJİ TASARRUFU KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN YAPILMALI”

Personel tasarrufu için kolay kullanımlı profesyonel makineler, uzun ömür ve güvenli kullanım için süspansiyonlu, yüksek devirli güçlü yapıda makineler, enerji kaynakları ve işletme verimi için tekstili en düşük nem oranında çıkaracak, ısıyı kayıpsız ekstra izolasyonla faydalı kullanan makineler en düşük işletme şartlarında en ekonomik çalışma sağlayacaktır. Kullanılacak enerji seçiminde çevreci ve ekonomik ürünler tercih edilmelidir. Su ve enerji tasarrufu, kaliteden ödün vermeden sağlanmalıdır.

İnceleyin

Seramiksan satışlarının %15’ini yenileme pazarına gerçekleştiriyor

Seramik sektörünün köklü ve yenilikçi markası Seramiksan, ileri teknolojisini yenilikçi tasarımlarla buluşturduğu koleksiyonları ile otel ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz