Anasayfa » Ürün » Damlatmadan, tertemiz…MESH STICK

Damlatmadan, tertemiz…MESH STICK

Damlatmadan, tertemiz, pratik bir kahve keyfi sunan Mesh Stick ile kahve içmek artık daha keyifli…

Mesh Stick’in öyküsü “tutku” kelimesi ile başlıyor. Mesh’i kahve ve ça y tutkunlarına sabah kahvaltıda içtikleri demleme çayı ya da kıvamlı kahveyi, gün boyu farklı zaman dilimlerinde ve ortamlarda da yaşatmak için tasarladık. Uzmanlarımızın yönetiminde dünyanın en önemli bölgelerinden özenle seçtiğimiz kahveler harmanlanarak bu ambalajın içinde beğeniye sunuluyor.

PRATİK

Mesh Stick’in demleyen delikli ambalajı sıcak suyla temas ettirildiği andan itibaren demlenme de başlıyor. Tercih edilen dem miktarına göre 3 ila 5 dakika arasında Mesh’i sıcak suda tuttuktan ve bir kaşık gibi karıştırdıktan sonra, günün ilerleyen saatlerinde de, sabah kahvaltı masasında damaklarda kalan kahvenin tadını keyifle çıkarmak mümkün.

SIRRI, DEMLEYEN DELİKLERİNDE

Mesh Stick adını süzgeç şeklindeki ambalajından ve bu ambalajdaki “demleyen delikler”den alıyor. Ambalajın içindeki kahve taneleri süzülerek gelen sıcak suda demleniyor ve demini bardağa geri veriyor.

DAHA UYGUN BİR AMBALAJ FORMU

Mesh Stick, kahvenin bütün dünyadaki ortak değerlerini, günlük yaşama en modern ve en kolay kullanım şekliyle getiriyor. Çünkü Mesh Stick daha kolay tutmak için bir çubuk formunda. Dolayısıyla, Mesh Stick ile kaşık kullanmaya da gerek yok. Üstelik Mesh Stick farklı bardak ve kupalarda rahatça kullanılabilmesi için pazara büyük ve küçük olarak iki boyda sunuluyor.

TUTKUNLARI İÇİN “EN İYİLERİ”

Kahve ve çay uzmanlarımızın yönetiminde dünyanın en önemli bölgelerinden özenle seçtiğimiz kahve ve çaylar harmanlanarak mevcut ambalajın içinde beğeniye sunuluyor. Ürün portföyü, tüketici beklenti ve eğilimlerine göre çeşitlendiriliyor. Türkiye ve dünyadaki, değişen trendleri takip eden, pazara yeni ürünler sunmak için çalışan bir ekip ile inovatif ürünler pazara sunuluyor. Dünya çay pazarının önemli uzmanları ve tedarikçileri ile birlikte yapılan yeni ürün çalışmalarında tüketici istek ve ihtiyaçlarının karşılanması amaçlanıyor.

ÜRÜN PORTFÖYÜ

Mesh Stick, her anda keyifle içilebilecek sağlıklı ve lezzetli çay ve kahve seçenekleri sunuyor. Siyah Çay, Earl Grey (bergamotlu siyah çay), Yeşil Çay, Kuşburnu Çayı, Kekik Çayı, Adaçayı, Gold ve Klasik Kahve olmak üzere farklı lezzet seçimleri Mesh Stick’de.

NEDEN MESH?

Çay, Türk insanı için başlı başına bir fenomen. Türkiye kişi başı yaklaşık 2,8 kg çay tüketimi ile dünyada ön sıralarda yer alıyor. Dünyada da çay sudan sonra en fazla tüketilen içecektir.

Türkiye’de kahve tüketimi, özellikle “kariyerine yeni başlayanlar” tüketici segmenti ile giderek büyüyor. “Gold” ve “Klasik” çeşitleriyle kahve, hayatımızda her geçen gün daha çok yer alan bir içecek. Kimileri içinse tam tutku; çünkü onsuz güne başlamayanlar var. Dünyada ise her yıl 400 milyar fincan kahve tüketiliyor.

Mesh’in yaptığı tüketici araştırmalarında satın alım tercihinde tüketiciler lezzet, koku, marka, aroma, fiyat, hijyen sıralaması yapıyor. Görülüyor ki, lezzet faktörü, açık ara önde… Tüketicilerin Mesh ürünlerini ilk gördüklerinde verdikleri tepkiler “ pratik, orijinal ve hoş” ifadeleri oluyor. Beğenenler için kullanımı kolay, ambalajı güzel, karıştırması ve taşıması kolay özellikleri ilk planda.  Bu özellikler toplamda pratiklik ve ambalajın güzelliği özelliğine referans vermektedir.

Yine Mesh’in çay ile ilgili yaptığı tüketici araştırmalarında Siyah Çay pazarının büyüklüğü, Yeşil Çay ve Bitki-Meyve Çayları ve Kahve pazarının büyümesi ve bu ürünlerin tüketici testlerinde çok yüksek beğeni alması, tüketici beklentilerini karşılamak ve müşterilerinize değer katmak için önemli tercih sebepleri arasında geliyor. Tüm bunlara ek olarak, her yıl %10’lar mertebesinde büyüyen poşet çay pazarı içinde yenilikçi bir yaklaşıma yer olduğu ve bu pazar içindeki Mesh ürünlerinin, inovatif ve pratik ürünler olarak görüldüğü anlaşılmaktadır. Tüketiciler nezdinde beğenilmesi, iş yerinde çalışırken, mola sırasında, ders çalışırken, maçta ve seyahatte çay içme alışkanlıklarının belirgin bir bulgu olarak öne çıkmasının Mesh ürünleri adına önemli bir fırsat olmaktadır. Çünkü bu içme alışkanlıklarının hepsinde pratiklik ön plandadır. Ürünün damlatmama özelliğinin, tüketici iç görülerine doğrudan oturan ve en büyük farklılık oluşturacak özellik olarak algılanması tüketici beklentilerini karşıladığından tekrar satın alma eğilimi gözlenmektedir.

ÜRÜN GÜVENLİĞİ

Mesh Stick kahve ve çay ürünleri güvenle tüketebilmeniz için sizlere Avrupa Birliği standartlarına (EU 10/2011) ve kurallarına uygun özel bir ambalaj ile sunuluyor. (1935/2004/EC ve 2023/2006/EC (GMP)). Bu ürünlerin ambalajı, yiyecek ve içecek tüketimi için üretilmiş olup, paketlerin uygunluğu en zorlu test koşullarında denenerek onaylanmıştır.

 

İnceleyin

E.C.A. Nita serisinden fonksiyonel ve renkli çözümler

Günümüzde değişen mutfak dekorasyon trendleri yaşam alanlarımızdan biri olan mutfakları evimizin prestij alanları haline getirdi. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz