Anasayfa » Dosya Konusu » Turizmin Mutfağında 60 Yıldır Aynı Kalite, Aynı Özen Galeri Kristal’den

Turizmin Mutfağında 60 Yıldır Aynı Kalite, Aynı Özen Galeri Kristal’den

Galeri Kristal, sadece ulusalda değil, uluslararası alanda da hizmet sunduğu turizm sektör faaliyetlerinin 60 yıllık tecrübesiyle her geçen gün daha büyüyor. Kilit Şirketler Grubu’nun lokomotif firması olarak, HORECA sektöründeki liderliğiyle hem trend yakalıyor hem trend oluşturuyor

Galeri Kristal, Türkiye’de turizmin gelişmesine ve büyümesine birebir tanıklık eden firma geçmişiyle, bugün artık lider bir sektör markası olarak tanınıyor. Zaman içerisinde daha da gelişen hizmet kalitesine ve geliştirilen ürün çeşitliliğine tek çatı altında cevap verebilmesiyle de tercih edilirlik çıtasını her sezon biraz daha yükseltiyor. Müşteri memnuniyet oranında %100’ü yakalayarak başarılı işletme vizyonunu taçlandırıyor. Her yeni sezon bir öncekine oranla yenilikçi ürün çeşitliliğinde artış, büyüme stratejisinde ilerleme kaydeden Galeri Kristal, en üst kalite malzeme tedariği, trend form özeni ve daha binlercesiyle hizmet sunuyor.

Yükselen Konfor Beklentisi Ve Yenilenme İhtiyacını Karşılıyor

Son yıllarda birbiri ardına açılan beş yıldızlı turizm tesislerinin hizmet standartlarında fark yaratıyor olması ve renovasyona giren tesislerin rekabete girerek farkındalık yaratma ihtiyacı, doğal olarak mutfak ekipmanlarında ve yeme-içme alanlarında da ön plana çıkıyor. Zaten artık restoran alanlarında yaratılan görsel sunum estetiği, aynı zamanda konuk konforuna ve özenine gösterilen önemin bir temsilcisi olarak görülüyor. Bu da Galeri Kristal’in farklı formdaki, farklı fonksiyondaki ve farklı estetikteki ürün yenilikleriyle karşılanıyor. Açık büfe sunum ekipmanlarından dekoratif aksesuarlara, pişirme ekipmanlarından dış mekan ürün gruplarına kadar ihtiyaç durulan her yeni ürünün, görsele ve ergonomiye cevap verebilecek nitelikte olmasına tavizsiz bir özen gösteriliyor. Böylece sunulan alternatif ürün yenilikleriyle hem marka ürün gamının çeşitlenmesi hem de tesislere sıra dışı bir hizmet sunuşu sağlanmış oluyor.

Sofralardaki Lezzet Akışı İçin 60 Bin Çeşit Ürün Var

Merkez Antalya başta olmak üzere İstanbul, Bodrum ve İzmir showroomlarıyla Türkiye’nin nitelikli turizm tesisleri başta olmak üzere uluslararası zincir otellere hem ürün tedariği sağlayan hem de butik üretim gerçekleştiren Galeri Kristal, özellikle mutfak şefleri için tasarlanan pişirme enstrümanlarında ergonomi, yüksek tasarruf ve verim sağlayan ekipmanlar sunuyor. Açık büfe sunum ürünlerindeyse lezzete görsel ihtişam katacak aksesuarlar tedarik ederek, ciddi anlamda sofra sanatının gelişmesini sağlıyor. Bu anlamda Galeri Kristal ürünleri, hazırlıktan pişirmeye ve servise kadar uluslararası sezon trendlerini yansıtan ekipmanlarla sektörün tüm ihtiyacını karşılıyor.

Profesyonel Beklentilerle Hep Dinamik

Sektörün, farklı kalite ürün segmentinde de olsa özgün tasarımlı, sürdürülebilir, yoğun kullanımlara karşı yüksek dayanımlı ürünlere odaklanması, Galeri Kristal’i sürekli bir arayış içerisinde dinamik tutuyor. Endüstriyel mutfak ekipmanları ve aksesuarları konusunda yüksek stok kapasitesinin, uzun yıllara dayanan tecrübesinin yanı sıra kurum içi ekip çalışmasında da son derece aktif bir yapıyı organize etmesi, marka standartlarını her daim yükseltiliyor. Ar-Ge çalışmalarıyla daimi olarak yenilenen showroom rafları, Galeri Kristal’in kaliteli hizmet algısının, trend algısıyla eş zamanlı olarak anılmasını sağlıyor.

İnceleyin

Yenilenen Bolu Koru Hotel, kapasitesini üçe katlayarak geri döndü!

Haber: Hatice Ünal Bilen                                                                                       Bolu & Abant bölgesinin 59 yıllık efsane oteli Bolu Koru ...