Anasayfa » Gastro Güncel » Fairmont Quasar’ın yeni F&B Direktörü Alparslan Delibaşı oldu

Fairmont Quasar’ın yeni F&B Direktörü Alparslan Delibaşı oldu

Fairmont Quasar Istanbul’un Yiyecek ve İçecek Direktörü Alparslan Delibaşı oldu.

Anadolu Üniversitesi Otel Yönetimi bölümünden mezun olan Alparslan Delibaşı otelcilik kariyerine 1995 yılında Klasis Hotel’de barmen olarak başladı. 1997 yılında Polat Renaissance’da çalışmaya başlayan Delibaşı burada sırasıyla Restoran Müdürü, Yiyecek ve İçecek Müdür Yardımcısı ve Yiyecek ve İçecek Müdürü görevlerini üstlendi. Ardından Mövenpick Hotel Istanbul’a Yiyecek ve İçecek Direktörü olarak atandı. 

2019’da Swissotel Büyük Efes’e Yiyecek ve İçecek Direktörü olarak geçiş yapan Alparslan Delibaşı, son olarak Biblos Resort Alaçatı’da Genel Müdür Yardımcısı olarak görev aldı.  

Nisan 2022’de Fairmont Quasar Istanbul’da atanan Alparslan Delibaşı, 27 yılı aşkın otelcilik tecrübesini ve alanındaki geniş bilgi birikimini Yiyecek ve İçecek Direktörü olarak hayata geçiriyor.

#FairmontQuasarIstanbul #YiyecekveİçecekDirektörü #FBdşrektörü #AlparslanDelibaşı

İnceleyin

“Türkiye Sürdürülebilir Gıda Platformu Şeffaflık ve İzlenebilirlik Tüketici Araştırması 2022” sonuçları açıklandı

Sürdürülebilir Gıda Platformu (SGP), Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, gıdada şeffaflık ve izlenebilirlik farkındalığını ölçümleyen, “Türkiye Gıdada ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz