İZMAK üretim kapasitesini 2 katına çıkaracak

35 yılı aşkın süredir toplu yaşam alanlarındaki ticari mutfaklara üretim gerçekleştiren İZMAK Soğutma ve Endüstriyel Mutfak, yeni makine ve teknoloji yatırımları için düğmeye bastı. Endüstriyel mutfak firmasının önümüzdeki dönem hedefinde buzdolabı ve fırın üretim kapasitesini 2 katına çıkarmak var.

1987 yılından bu yana turistik tesisler, restoranlar, hastaneler, askeri tesisler, okullar ve fabrikalar gibi toplu yaşam alanlarındaki ticari mutfaklara yönelik faaliyet gösteren İZMAK Soğutma ve Endüstriyel Mutfak, İzmir Sarnıç Sanayi bölgesindeki fabrikalarında üretim çalışmalarını sürdürüyor. Kuruluşunda ağırlıklı ithalat yapan, sektörün gelişimi ile birlikte üretim ve ihracat alanlarına da yönelen endüstriyel mutfak markası, HoReCa sektöründe; açık büfe teşhir üniteleri, benmariler, fast food ekipmanları, konveksiyon fırınlar, paslanmaz çelik mutfak ekipmanları, pastane fırınları, pizza ekipmanları, pizza fırınları, pizza hazırlık masaları, tabak otomatı, saladetler, saladbar üniteleri, tezgah ve depo tipi buzdolapları ile yer alıyor.

Turgay Ceylani: “Üretimimizin %85’ini ihraç ediyoruz”

İZMAK Soğutma ve Endüstriyel Mutfak’ın 35 yıla yaklaşan sektör geçmişi ile üretimini sürekli olarak geliştirdiğini belirten Firma Genel Müdürü Turgay Ceylani, “Sektörde ihtiyaç duyulan ürünlerde kullanım kolaylığı sağlayarak ve enerji maliyetini azaltarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Günden güne gelişmekte olan sektörde üretimimizin %85’ini ihraç ederek ülkemizi ve firmamızı başarılı bir şekilde temsil etmekteyiz.” diyor.

“Buzdolabı ve fırın üretim kapasitemizi 2 katına çıkarmayı hedefliyoruz”

Firmanın önümüzdeki döneme dair yatırım planlarına da değinen Ceylani, “Gelecek dönem için buzdolabı ve fırın üretim kapasitemizi 2 katına çıkarmayı hedefliyoruz. Bu planlama doğrultusunda yeni makine ve teknoloji yatırımlarımıza başlamış bulunuyoruz. Yeni üretim hatlarımız aktif olarak çalışmakta ve hedeflerimize emin şekilde ilerlemekteyiz.” şeklinde sözlerini tamamlıyor.

#İZMAKSoğutmaveEndüstriyelMutfak #endüstriyelmutfak #turgayceylani #mutfak #horeca #evdışıtüketim #teknoloji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir