Urza Restaurant’tan ev sıcaklığında parti keyfi

İstinye’de Avcılık ve Atıcılık Kulübü’nün içerisinde yer alan Urza Restaurant, sevdiklerine, iş ortaklarına ve müşterilerine ev sıcaklığında partiler vermek isteyenler için hazır.

Urza, güvendiği, tanıdığı bir mekanda ev sıcaklığında ama mükemmel kalitede hizmet arayanlar için kışa hazır. İstinye’de Avcılık ve Atıcılık Kulübü’nün içerisinde yer alan Urza sevdiklerine, dostlarına, iş ortaklarına ve müşterilerine unutulmaz partiler vermek isteyenler için bu yıl baştan ayağa yenilendi. Urza’nın ister şömine ateşinin tatlı sıcaklığında, isterseniz kış bahçesi formunda düzenlenen Pergola’sında keyifli anlarınızı paylaşabilirsiniz.

İSTEYENE SET, İSTEYENE ÖZEL MÖNÜ

Üstelik Urza evde yapılan partilerde yaşanılan mönü belirlenmesi, alışverişe çıkılması, hazırlık, ikram ve sonrasındaki toparlanma telaşına da son veriyor. Sirel Coşar ve Aziz Omur yönetimindeki Urza’da kişilere kolaylık sağlayan set mönülerin yanı sıra özel oluşturulan mönüler de bulunuyor. Davet mönüleri, mevsime ve kişilerin isteklerine göre şekillendiriliyor. Kışın 20 kişiden itibaren mekan kapatılabiliyor. Bugünlerde en çok Pergola’da kokteyl alıp, 40 kişilik tek masada finger food denilen 3-4 çeşit minik porsiyonlar çok moda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir