Anasayfa » Fuar » İnoksan Hostech by TUSİD’de ‘Geleceğe Dokun’du

İnoksan Hostech by TUSİD’de ‘Geleceğe Dokun’du

Endüstriyel mutfak sektöründe bu yıl 41. yılını kutlayan İnoksan, Hostech by TUSİD Fuarı’na “Geleceğe Dokun” konseptiyle merhaba dedi. Dijitalleşme yolunda ciddi yatırımlar yaparak kendini her geçen gün güncelleyen deneyimli şirket, yepyeni ürünleriyle İstanbul Fuar Merkezi’nde sektörle buluştu.

Otel, restoran, gastronomi ve mutfak ekipmanları alanında dünyanın en büyük iki fuarından biri olan Hostech by TUSİD, “24.Uluslararası Otel, Restoran, Kafe, Pastane Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı”, 8 – 12 Eylül 2021 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırladı. Dijitalleşmeye yönelik adımlarını son yıllarda hızlandıran İnoksan, fuarda bu yıl “Geleceğe Dokun” konseptiyle dijital yatırımlarına vurgu yapan bir söylemle sektörün karşısına çıktı. Fuarı oldukça hareketli geçiren İnoksan standını sektörün birçok önemli ismi ziyaret etti. Fuar boyunca farklı etkinlikler ile standına hareket katan İnoksan; Big Chefs Mutfaklar Koordinatörü Murat Aslan ile Bir Aşçının Dünlüğü ve Şef mi Olacaksın Sen? Adlı kitapların imza günü, trio müzik dinletisi, İnosmart Akıllı Bilgi ekranı ve fuar genelinde geniş bir katılımla gerçekleştirdiği röportaj etkinlikleri ile dikkat çekti.

İnoksan’ın yepyeni ürün vitrini!

Bu yıl fuarda tasarımları tamamlanan yeni ürünlerinden; farklı renk seçeneklerine sahip, piliç çevirme aparatı ile birlikte kullanıcıya farklı bir fonksiyon sağlayan, bunun yanında kendine özgü fan sistemi sayesinde tepsiler arası homojen pişirme imkanı sunan 12 ayrı pişirme moduna sahip, yarı endüstriyel kuzine fırınlar, kapalı yanma sistemi ile hem çevreci hem de enerji tasarruflu, 40-20-10 GN1/1 kapasiteli olarak 3 farklı boyda kullanıcıya sunulacak olan premix teknolojisi ile yeniden tasarlanan konveksiyonlu gazlı fırınlar, Türkiye’nin ilk ve tek ısı geri dönüşüm özelliğine sahip ve yatırımcılara bir çok tasarruf imkanını sunan giyotin tip bulaşık yıkama makinesi, yeni nozul sistemine sahip bulaşık yıkama makineleri, sıcak – soğuk olarak müşterinin dekoruna uygun olarak montajı yapılabilen servis hatları için modüler drop-in üniteleri, konveyör tip bulaşık yıkama modelinde dokunmatik ekranlı elektronik kart sayesinde yıkamanın tüm aşamalarını cihaz üzerinden izleme imkanı sunan, herhangi bir hata anında ekran üzerinden nerede hata olduğunu gösteren ve direkt olarak yetkili servise e-mail ile bu hatayı bildiren ve tüm bu özellikleriyle yine Türkiye’de ilk ve tek olan, aynı zamanda yeni nozul sistemi ile birlikte daha az su ve enerji tüketimi avantajını da beraberinde sunan konveyörlü bulaşık yıkama makinesi yeni BYK ile vitrine çıkan İnoksan, sektörün büyük beğenisini topladı.Vehbi Varlık: “TUSİD sayesinde birçok yeni yatırımcıyla tanıştık”

İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık fuara ilişkin görüşlerini bildirdi: “2018 yılından bu yana pandemi sebebiyle sektörel etkinlik ve fuarlardan uzak kaldık. Uzun bir aradan sonra sektörle böyle bir platformda buluşmak bizler için çok değerli. TUSİD’in yurt dışı ziyaretçiler konusundaki çalışması sayesinde birçok yeni yatırımcıyla tanıştık. Standımıza ve ürünlerimize olan ilgi yoğundu. Yerli ve yabancı misafirlerimizi beş gün boyunca en iyi şekilde ağırlamaya özen gösterdik. Fuarda emeği geçen herkese teşekkür ederim.”

#inoksan  #HostechbyTUSİDFuarı #GeleceğeDokun #endüstriyelmutfak #fuar #cnrfuarmerkezi #evdışıtüketim #horeca #otelrestorankafe #vehbivarlık #BigChefsMutfaklarKoordinatörü #ŞefMuratAslan #BirAşçınınDünlüğü #ŞefmiOlacaksınSen

 

 

 

 

 

İnceleyin

Porland inovatif ürünlerini 24.Hostech by Tusid’de tanıttı

Zengin ürün yelpazesi ve sıra dışı tasarımlarıyla Türkiye’nin öncü porselen üreticilerinden Porland, CNR Expo Fuar ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz