Orkide, SIAL Paris 2022’de yeni ürünlerini sergiledi

Orkide; sıvı yağ, zeytinyağı, margarin, bitkisel susuz yağ, ev dışı tüketim ve pastacılık yağları ile endüstriyel yağ kategorilerinde ürünlerini SIAL Paris 2022’de sergiledi.

SIAL Paris 2022’ye katılan Orkide; sıvı yağ, zeytinyağı, margarin, bitkisel susuz yağ, ev dışı tüketim ve pastacılık yağları ile endüstriyel yağ kategorilerinde ürünlerini sergiledi. Orkide; yepyeni sıvı yağ, zeytinyağı ve bitkisel beslenmeye uygun, V-Label sertifikalı, üstün lezzet ödüllü (Superior Taste Award) margarinlerin de Avrupa’daki lansmanını SIAL Paris’te yaptı.

Gıda, içecek ve gıda ekipmanları sektörünün buluştuğu dünyanın en büyük gıda inovasyon fuarı SIAL Paris, bu yıl 15-19 Ekim 2022 tarihleri arasında Fransa’nın başkenti Paris’te düzenleniyor. Her iki yılda bir dünyanın birçok ülkesinden katılımın gerçekleştiği, gıdada global gelişmelerin ve trendlerin sunulduğu, inovasyona dayalı alternatif ürünler ile gıda sektörüne yön verildiği bir fuar olması nedeniyle SIAL Paris, küresel gıda sektörünün buluşma noktası olarak değerlendiriliyor.

100’e yakın ülkeye ihracat yapıyor

Bitkisel yağ sektöründe 1979’dan günümüze sürdürülebilir büyüme kaydeden, Türkiye’nin en büyük bitkisel sıvı yağ üreticisi olan Orkide, dış pazarda yaygın ihracat ağıyla 100’e yakın ülkeye ürünlerini ihraç ediyor.

#Orkide #SIALParis #2022 #sıvıyağ #zeytinyağı #margarin #bitkiselsusuzyağ #evdışıtüketim #pastacılıkyağları #horeca #endüstriyelyağ #gaur #gıdafuarı #horecafuar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir