Anasayfa » Marka » Her adımda Kristal Endüstriyel

Her adımda Kristal Endüstriyel

Bir işletmenin endüstriyel mutfak ve dondurma ekipmanları alanında ihtiyaç duyabileceği tüm ekipmanları A’dan Z’ye üreten Kristal “Her adımda Kristal” sloganı ile global kalite anlayışını sürdürüyor.

Kristal Endüstriyel, 1996 senesinden bu yana sektörün nabzını tutuyor. Endüstriyel mutfak ekipmanları ve dondurma ekipmanları alanında yüzlerce ürün gamını, 130 bin metrekarelik üretim sahasında üreten Kristal, aynı zamanda 5 kıta 85 ülkeye aktif olarak ihracat gerçekleştiriyor.

Endüstriyel Soğutma: Dikey buzdolapları, yatay buzdolapları, hazırlık dolapları, mobil büfeler, şok soğutucular & dondurucular, banket arabaları, pasta, sandviç & içecek teşhir dolapları, ankastre teşhir üniteleri ve soğuk odalar.

Endüstriyel Bulaşık Makineleri: Bardak yıkama makineleri, set altı bulaşık makineleri, giyotin tip bulaşık makineleri ve konveyör bulaşık makineleri.

Endüstriyel Fırınlar: Kombi fırınlar, konveksiyonel fırınlar, pastane fırınları ve taş tabanlı pizza & ekmek fırınları.

Endüstriyel Pişiriciler: 600,700,900 serisi pişiriciler, ankastre pişiriciler ve özel pişiriciler ve özel pişiriciler kategorisinde de döner ocağı, makara keki fırını gibi makineler.

Üretim sahasında mobilya ve mermer bölümü bulunan firma açık büfe projelerini de kendi bünyelerinde çizip, gerçekleştirmektedir.

Dondurma makine ve ekipmanları olarak ürün gamı 2’ye ayrılan Kristal;

Soft Dondurma Makineleri: 9 seri dondurma makinesi çeşidi üretiyor olup, bu makinelerle soft dondurma, frozen yoğurt, milkshake yapabilmek mümkün. Ürünleri arasında para ya da jeton ile çalışan otomatik dondurma makineleri de mevcut.

Geleneksel sert dondurma ile alakalı tüm konsepti sunan firma, dondurma bazının karıştırılması için profesyonel mikserler, bu bazın, baza eklenen diğer bileşenlerle kusursuzca bir karışım oluşturabilmesi için pastörizatörler, dondurma yapabilmek için farklı kapasite ve serilerde dondurma makineleri, dondurmaların şeklini ve içerisindeki havayı koruyabilmek için şok soğutucular, yedek dondurmalarınızı güvenle saklayabileceğiniz dondurma dolapları, satış ve sunumu gerçekleştirebilmek için pek çok farklı segmentte dondurma teşhir reyonları üretmektedir.

#kristalendüstriyel #heradımdakristal #Endüstriyelmutfakekipmanları #endüstriyeldondurma ekipmanları #horeca #evdışıtüetim #hotelrestaurantcafe

İnceleyin

Endüstriyel pişirmede profesyonellerin çözüm ortağı: UNOX

Röportaj: Hatice Ünal Bilen 1990 yılında İtalya’nın Padova kentinde kurulan endüstriyel fırın üreticisi UNOX, sektöre ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz