Otel Ürünleri, The Hotel Show Dubai sonrası hedef büyüttü

The Hotel Show Dubai Fuarı’ndan memnun ayrılan Otel Ürünleri, önümüzdeki dönemde yeni yatırımlarla hem üretim hacmini büyütecek hem de ihracat hedeflerini artıracak.

Sektöründe 11 yıllık tecrübesiyle otel, restoran, hastane ve sosyal tesislere oda, kat ve ortak kullanım alanlarının ürün ve ekipmanlarıyla hizmet veren Otel Ürünleri, ürün yelpazesini artırarak büyüme trendini sürdürüyor. Bayiliğini üstlendiği ve satışını gerçekleştirdiği tüm ürünlerin Avrupa Birliği normlarını belirleyen CE sertifikasına sahip olduğunu belirten firma ortağı Ferdi Uzun, “Uluslararası kalite ve güvenlik standartlarına uyum sağlamış, en iyi servis ve yedek parça imkanı sağlayan, teknolojik yenilikleri yakından takip eden ve kendini sürekli yenileyen, çevreye duyarlı üreticilerin bayiliğini yapmak temel satış politikamızdır.” dedi.

Ortadoğu’nun MENA bölgesindeki otel ve konaklama endüstrisinin en büyük fuarlarından biri olan The Hotel Show Dubai’ye ilişkin değerlendirmelerini de paylaşan Ferdi Uzun, beklentilerin üzerinde bir fuar olduğunu belirterek şunları söyledi: “The Hotel Show Dubai’ye buklet, terlik ve otel ekipmanları ürünlerimizle katılım sağladık. Özellikle kozmetik ürünlere ilgi beklentilerimizin üzerindeydi. Ürünlerimize ilgi ve yoğunluk bizleri memnun etti. Hatta ziyaretçilerin arayışları doğrultusunda ürün portföyümüzde yeni fikirler bile oluştu. Ürünlerimize gösterilen yoğun ilgiyle çokça bayilik talebi aldık.” 

“Ürün yelpazemizi genişletmeyi hedefliyoruz”

The Hotel Show Dubai’deki görüşmeler doğrultusunda ürün yelpazesini genişletme kararı aldıklarını bildiren Uzun, Ar-Ge çalışmalarının tamamlanmasının ardından seri üretime geçmeyi planladıklarını aktararak, “Önümüzdeki dönemde yeni yatırımlarla üretim hacmimizi büyütmeyi ve gelen tüm talepleri karşılamayı hedefliyoruz.” diye konuştu. 

“İhracat hedeflerimizi revize ettik”

Otel ürünleri pazarında 50’nin üzerinde ülkeye ihraç yaptıklarını hatırlatan Ferdi Uzun, dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerinin altını çizdi. Uzun, fuarda yapılan bayilik görüşmeleriyle ihracat hedeflerini revize ettiklerini söyledi. 

“Türkiye-BAE gelişmeleri ürünlerimize ilgiyi artırdı”

Son dönemde Türkiye-BAE arasındaki olumlu gelişmelerin sektöre yansımalarına da ayrıca değinen Uzun, “İki ülke arasında gelişen diplomatik ilişkilerin olumlu bir seyir izlemesi sebebiyle ziyaretçilerin ürünlerimize yoğun ilgilerini gözlemledik. Bu da her iki taraf açısından da memnuniyet vericiydi.” ifadelerini sözlerine ekledi.

#otelürünleri #ferdiuzun #thehotelshowdubai #horeca #evdışıtüketim #hotel #restaurant

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir